Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van valakinek ötlete milyen...

Van valakinek ötlete milyen romantikus vacsorával illetve desszerttel lephetném meg a páromat?

Figyelt kérdés
Szeretek időnként romantikus vacsorát főzni amikor kettesben vagyunk de kifogytam az ötletekből. Olyan főétel és desszert kellene ami nemcsak finom de gusztusosan lehet tálalni és különleges. Előre is köszönöm a válaszokat.
2013. nov. 13. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyik legjobb vacsora a spagetti. Ha szépen megcsinálja az ember, akkor világbajnok. Mindenki szereti, könnyű elkészíteni, könnyű enni, nem tolakodó, és illik hozzá a bor. Valamint lehet utána deszertnek egy tiramisut csinálni. Olyan olaszos romantikus vacsora. De választhatsz francia témájú vacsorát is. Egy biztos, ne németet vagy amerikait.
2013. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tiramisu jó ötlet és én is odavagyok a spagettiért de azt már csináltam és bár nagy sikere volt most mégis valami olyat szeretnék ami még nemvolt. de köszönöm szépen a választ:)
2013. nov. 13. 21:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyes ellopta az ötletemet :)) szerintem is tuti befuto a tiramisu
2013. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de azt én még csak ugy láttam hogy jénai tálba volt egészbe odarakva az asztalra. és hogyan tudnám akkor azt gusztusosan tálalni mondjuk pohárba vagy valami szép tányérba?
2013. nov. 13. 21:52
 5/7 anonim ***** válasza:

A tiramisut poharban,vagy atlatszo talkaban nagyon szepen lehet talalni,szorhatsz a tetejere szivecske formaba kakaoport,kiszuroforma segitsegevel.

Desszertnek egyebkent nagyon jo meg a brownie mogyoroval porcukorral korbeszorva jol mutat a kontraszt,csokilava, sult turotorta ribizli vagy malnaontettel nagyon elegans,

2013. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok,hamarabb kuldtem el,meg nem irtam le mindent,bocsi.

Foetelnek fustolt sajttal es fustolt sonkaval feltekert csirkemell baconnel boritva nagyon szepen talalhato,koretnek krumplipure es paradicsomsalata jol illik hozza.

2013. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! nagyon szépen köszönöm a választ jó ötletet adtál:)))
2013. nov. 17. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!