Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek tetszenek a nagyon...

Nektek tetszenek a nagyon gyakori nevek?

Figyelt kérdés

Például én soha nem adnám gyerekemnek:

Anna, Hanna, Máté, Bence stb.


2019. szept. 19. 20:12
 1/5 Army24 válasza:
100%

Hát szerintem én se adnék a gyerekemnek gyakori nevet.

Én úgy vagyok vele minél ritkább annál jobb😅

De sokan szeretik a hagyományos egyszerű neveket.

2019. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vezetéknév ritka, akkor nem gond egy gyakori keresztnév. Vagy fordítva. Inkább a gyakori-gyakori, ritka-ritka párosítás nem szerencsés.
2019. szept. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Máté, Anna nagyon jó név, a Hannát meg a Bencét nem találom szépnek. A Hanna túl snassz és túl öreges számomra, a Bence meg kicsit ilyen becenévszerű, olyan kicsit sajnos gyerekes név:S:S
2019. szept. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*De ha ezek tetszenének, akkor nem feltétlen érdekelne, hogy gyakori, szerintem akkor is adnám. Olyankor előfordulhat, hogy tetszik valami, és értelmes név, és nem adnám, ha van pl a közeli családban, baráti körben, akikkel sokat összejárunk, de egyébként lehet, hogy még attól is adnám, és nem zavarna, ha pl szépnek találom.

Egyébként mind amit írtál rendes, vállalható név.

2019. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább, mint Dzsesszika, Dzsenifer, Rikárdó.
2019. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!