Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kell olyankor tenni, ha...

Mit kell olyankor tenni, ha nem vettem át időben az ajánlott levelemet, mert nem voltam otthon?

Figyelt kérdés
A Nyugdíjfolyósító Igazgatóságtól érkezett a levél, de mivel későn (pont egy nappal azután, hogy visszaküldték) mentem be a postára, így nem tudtam átvenni. Írtam nekik emailt, hogy ki tudják-e újra küldeni, de van egy olyan érzésem hogy arra nem lesz egyhamar válasz. Járt már valaki hasonlóan, mit kell egyébként ilyenkor csinálni?

2019. szept. 20. 13:57
 1/3 belapus ***** válasza:
20%

Lehetséges, hogy az úgynevezett rezsiutalványról volt szó.

Ha így van és időközben letelt az az idő, amíg megőrzik a postán és visszaküldésre került, akkor újra kell igényelni a kiküldést ez év november 30-ig.


[link]

2019. szept. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neeeem :D olyasmit nem várok most. Nyelvvizsga díjat szeretnék visszaigényelni és most jött volna a határozat arról hogy visszakapom-e vagy sem. Csak hát lemaradtam erről a levélről.
2019. szept. 20. 18:42
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

A rezsiutalványt a MÁK küldi.

Bemész a helyi kirendeltségbe vagy felhívod őket telefonon. Mást nem tudsz tenni. Vagy kiküldik megint vagy nem.

2019. szept. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!