Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt, hogy majdnem...

Fiúk! Volt, hogy majdnem bepisiltetek?

Figyelt kérdés

Volt, hogy nagyon kellett pisilnetek, de tudtatok elmenni?

Csak azért kérdezem, mert nektek egyszerűbb és bárhol tudtok pisilni.

Ezért kérdezem, hogy volt-e veletek ilyen és hogy történt?



2019. szept. 21. 16:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Pisiltem is be 😀
2021. jan. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Már én is pisiltem be.
2021. márc. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol azért nem. Volt olyan persze, hogy erdőben, vagy akár városi parkban is elő kellett kapni a szerszámot és megoldottam. Tény, hogy nekünk egyszerűbb mint a csajoknak. De forgalmas helyen, ahol emberek jönnek-mennek, nem lennék képes rá, bármennyire is SOS lenne a helyzet. Inkább bepisilnék.
2021. márc. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
13# Milyen szép látvány lenne hogy inkább bepisilnél 😀
2021. márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát az is ciki és kellemetlen persze, de valahogy mégsem egy fajsúly azzal, hogy egy tömegben mindenki előtt előkapjam a farka és úgy pisiljek, hogy közben mindenki látja. Lehet én vagyok túl szégyellős, de az is zavar kicsit, ha a piszoárnál közvetlenül mellém áll be valaki.
2021. márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
40%
Engem ami zavar, hogy, ha egy pasi kehugyozza a ház oldalát, akkor az ok, de, amikor a kutyám tette, akkor le lettem bacva...
2021. márc. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%
Pisiltem be mert nem volt hol pisilni és tömeg volt,szóval tényleg van ilyen😀
2021. márc. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hosszú buszúton volt hogy már szó szerint fájt, szúrt a hólyagom és fizikálisan rosszul voltam, annyira kellett pisálnom. De kibírtam, szerencsére nem lett belőle baleset. De nagyon rossz érzés volt. Szerencsére ilyet azóta se éltem át.

A falat hugyozni parasztságnak tartom, nem lennék képes rá. A földre, talajra még azt mondom megbocsájtható, ha valakinek tényleg annyira SOS.

2021. márc. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
78%
Volt majdnem és volt becsurgás is 😁
2021. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
98%
Miért csak a fiúk? Pont a fiúknak kevésbé problémás a pisilés akár nyilvános helyen.
2021. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!