Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki találta fel a fogkefét?

Rella Horváth kérdése:

Ki találta fel a fogkefét?

Figyelt kérdés

2019. szept. 22. 11:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Na, válaszoljatok!
2019. szept. 22. 11:43
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Google: fogkefe - első találata:

[link]


Utasítgatások helyett akár utána is nézhettél volna. Minden válasz ott van, csak 1 szót kellett volna a keresőbe írni, nem felháborodva visszakommentelgetni mert 3 PERC (!!!) alatt nem kaptál egy választ sem.

2019. szept. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Bocs, nem akartam gonosz lenni! És igaz, tényleg utánanézhettem volna, viszont ez az oldal nem arra való, hogy bármelyik minket foglalkoztató kérdésünket feltegyük?
2019. szept. 22. 12:13
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

De, arra való. Ha nem találsz magadtól választ valamire, itt megkérdezheted, hátha más tudja és segít. Viszont erre a kérdésre találhattál volna választ, ha kerestél volna. Csak egyszerűbb volt ide beírni és várni hogy más megkeresse helyetted és belinkelje.

Ha most nem válaszolt senki, akkor ezek szerint nem tudtad volna meg soha a választ, mert te magadtól nem kerested volna meg. Ha pedig magadtól is megkerested volna, akkor rögtön a keresőbe kellett volna írni a szót, nem erre az oldalra.

2019. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Még midig teljesen igazad van, viszont abban nem, hogy én lustaságból írtam ide inkább. Én ezzel egy plusz dolgot akartam elérni: ( persze nem csak ebben a témában ) hogy esetleg akinek magától nem jutott volna eszébe erre vagy bármi másra rákeresni, akkor is megtegye, a maga kedvéért, nem az enyémért. Amúgy kösz azt, hogy elmondtad a megoldást, de az előbb leírt válaszomat jól vésd az eszedbe!



Üdvözlettel, és Köszönettel: Horváth Rella

2019. szept. 22. 14:35
 6/11 A kérdező kommentje:

Amúgy nagyon szemét vagy, te válaszoló, de mindegy!

Fogadok, hogy ugyanenniyre sötét is vagy!!!

2019. okt. 20. 11:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Valaki bántott, hogy itt kell levezetni a frusztrációdat? Semmi gond nincs a válaszaimmal, legfeljebb neked nem tetszik. 1 hónapja még elismerted hogy mennyire igaz, most meg már szemét és sötét az, aki segített neked? Ne rajtam vezesd le, ha valami bajod van...
2019. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bocsika, de ha nem látnád, csak veled van bajom! Amúy se kell beleszólni az életembe.
2019. okt. 21. 06:38
 9/11 A kérdező kommentje:
Na, válaszolj! Vagy most már nem mersz, mert beismerted, hogy mennyire hülyeségeket írsz, és beleszólsz a magánéletembe!!!!!
2019. okt. 22. 18:57
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért kellene válaszolni? Teljesen felesleges a neten vitatkozni, hergelni egymást, meg a trollokat etetni. Engedd el, nem kell itt veszekedést provokálni... Ha valaki olvassa majd a kérdést (ahogy te beállítottad a lustaságodat, hogy az majd a jövőben másoknak lesz segítség), szerinted ezt a vergődést szeretné válaszok helyett látni? Ne válaszolj, ne járasd le magad.
2019. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!