Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez lehet rágalmazás?

Ez lehet rágalmazás?

Figyelt kérdés

Szóval, hó elején adtam kölcsön az egyik ismerősömnek pénzt. Nem akarta vissza fele adni, de végül csak sikerült nagy nehezen kicsikarnom belőle. Mikor el jött, akkor kb 3 férfi volt vele, le k.rvázott előttük, köpött egyet a földre, oda hajította a pénzt nekem, mint egy kutyának, fel ajánlotta nekem a 3 pasit hogy sz.pjam le őket fejenként stb, stb.. a részletekbe nem megyek bele ezek a fontos dolgok. Ja és meg is fenyegetett, hogy ha lehet kerüljem a települést (ahol vannak rokonaim,21km-re van tőlem), ha lehet.

Ez rágalmazásnak tekinhető?



2019. szept. 23. 22:19
 1/6 Thispain ***** válasza:
Ez szerintem csak sértés, és mellette fenyegetés volt.
2019. szept. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket kellene kiírtani.
2019. szept. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A rágalmazás az lenne, ha azt terjesztené rólad, hogy pénzért meg is tetted, amit javasolt neked, vagy önmagadtól erre vágytál és bárkivel megteszed.

Ez fenyegetés, szexuális zaklatás, terrorizálás.

2019. szept. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, ergo a k betus sho az nem jelent semmit?

És amiket felsoroltál ha elmennék a rendőrségre mit kapna az illető?

2019. szept. 23. 23:53
 5/6 A kérdező kommentje:
szó
2019. szept. 23. 23:53
 6/6 anonim ***** válasza:
A te szavad az övé ellen. Sőt négyük szava a tiéd ellen, még te szorulhatnál.
2019. szept. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!