Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A munkahelyemen alaptalan...

Reedge kérdése:

A munkahelyemen alaptalan vádak érnek, de semmit nem ér a szavam, sőt a tények és bizonyítékok sem. Mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Most még egyszerű gyári melós vagyok. Nem tettem volna fel ezt a kérdést, ha nem lennének rám nézve egyre súlyosabb következményei a dolognak. A probléma gyökere, hogy egyre többet várnak, miközben a kapacitásunk a felső határt súrolja, próbálok mindenkinek megfelelni, de egyre inkább dühítő számomra, hogy nem csak hogy ezt nem veszik észre, de még alám is akarnak tenni, magyarázkodni nem fogok, mert abba is belefáradtál...

2016. szept. 14. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden melóhelyen ez van. Legyél vállalkozó.
2016. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üdv a gyárak világában. Mindig egyre többet akarnak... Sajnos mindenhol... Aki pedig gyengének tűnik, az kikezdik... Sajnos mindenhol. :( Ez nem a te hibád, ne fáradj bele, csak az emberi, (hát ezt a szót inkább kipontozom....) Egyáltalán van olyan cég, ahol normálisan viselkednek az emberek? Ember= idiótizmus. A válasz tehát nincs. Azt teszel amit akarsz, de szerintem váltsál, és legyél igen határozott, hogy ne látszódj gyenge láncszemnek.
2016. szept. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol a felső határt súrolják, aztán meg panaszkodnak, hogy mekkora munkaerő hiány van... Embereknek is van egy teljesítő határuk... Nemsokára szerintem megint nagyon sok gyár fog bezárni, elsőrorban, az ilyenek, mert már a kutya se megy oda, akik meg ott vannak azok kikezdik az újakat.
2016. szept. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy megpróbalod leszrni, vagy váltasz, de mashol se lesz jobb a helyzet! Ne akarj mindenkinek megfelelni, mert ugyse tudsz. Annyi munkat vegezz el, amennyit tudsz, aztan ha nem tetszik, akkor rakjanak ki.
2016. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyjából erre számítottam. Nyilván én sem vagyok tökéletes de az utolsó válaszban szinte szó szerint magamra ismertem. Gyakorlatilag meg is kérdeztem már, miért nem rúgnak ki ha annyi "probléma van velem" (az is furcsa hogy csupán azóta mióta átszervezték a munkát). Erre nem kaptam egyenes választ, csupán annyit tudok belőle kiemelni, hogy "örüljek, hogy viszonylag könnyű munkám van" - amivel furcsa módon kiszolgálom az összes "nehéz" munkát végzőt, a sérülés kockázata is nagyobb, szóval még ha könnyű is volna, nagy a felelősség, a körülmények változása és az átszervezés ráadásul azt eredményezte, hogy elszeparálódtunk egymástól, mégis csodát várnak mert már vaktában csinálnak mindent (átszervezés előtt nem volt akkora a tudatlanság, így jobban tudtuk egymást segíteni, addig ha valaki hibázott, akár én akár más, gond nélkül megoldottuk). Nyilván nem olyan egyszerű valakit kirúgni, így minden apró dologba belekötnek, keresik az indokot, hogy fegyelmi megrovást adhassanak, engem csupán ez zavar - itt nagyon fontos megjegyezni, hogy olyan dolgokat is elvégeztetnek velem, amit a váltótársamnak nem kell, ehhez szerintem nincs joguk, főleg hogy ezt egy iskolázatlan idegbeteg kollégám kérésére teszik. A röhej az egészben, hogy a cég csupán 3 éves, aki már réginek számít az 2 éve van ott, én 1 éve...
2016. szept. 15. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!