Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy Mészáros Lőrinc és családja adta a hiànyzó 100. 000. 000ft-ot Zente gyógyulására?

Figyelt kérdés
Nyilván fantasztikus dolog, hogy ezt meglépték. Én személy szerint nagyon értékelem, még akkor is, ha ilyen negatív az általános megítélése.

#Zente meggyógyul #namostkitutáljunk
2019. szept. 25. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez mennyire pletyka? Mert én azt olvastam még délután, hogy anyuka titokban tartja, ki volt.

Egyébként a feleségét ismerem személyesen, tündéri nő, függetlenül attól, hogy családilag mit mutyiznak (mert bizony mutyiznak bőven). Szóval kinézem belőlük, hogy akàr igaz is lehet. :)

2019. szept. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pár perce posztolta Zente anyukája. Amúgy persze mutyiznak, de hát ki ne tenné. Mi is utaltunk és olyan elkeseredettek voltunk itthon, hogy milyen nagy a cél és ahhoz képest mi csak egy kis összeget tudtunk elutalni. Rendesen itt örömködik az egész salád. Annyira izgultunk emiatt, erre jött ez a fantasztikus hír! Nagyon örülünk, hogy Zente felgyógyulhat.
2019. szept. 25. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fantasztikus, nagyszerű dolog történt. De nem tudom elfogadni, hogy tb ellenében az állam nem finanszírozza teljes mértékben az ellaátást. Ha Mészáros adta, akkor mi pénzünkből adta, nem gázszerelésből gyűjtötte össze.

Vannak sokan, akik az utolsó fillérüket adták oda és inkább pár napig csak üres kenyeret esznek. Előttük fejet hajtok.

2019. szept. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ő volt egyébként a névtelen adományozó, őt "csak" kiemelte anyuka Mágával együtt, mint neves adományozókat. Kommentek között 15 millát láttam rebesgetni tőle, azért így is szép hozzájárulás.
2019. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

"De nem tudom elfogadni, hogy tb ellenében az állam nem finanszírozza teljes mértékben az ellaátást."


Félmilliós kezeléseket sem finanszíroznak egy-egy embernek, nemhogy hétszáz milliósat!

Egy-két ilyet finanszíroznának évente azzal kb. ki is maxolnák az éves keretüket, aztán egész évben senki mást már nem látnának el állami ellátásban! Ezt szeretnéd? :P

2019. szept. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

"Vannak sokan, akik az utolsó fillérüket adták oda és inkább pár napig csak üres kenyeret esznek. Előttük fejet hajtok." Ez a mondat a demagógia iskola példája.


"Ha Mészáros adta, akkor mi pénzünkből adta..." Akkor mondd ugyanezt az adakozó tanárokra, orvosokra, tűzoltókra is.


Nem szimpatizálok Mészáros Lőrinccel, de a névtelen demagógokkal sem.

2019. szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!