Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni a megmaradt...

Mit lehet kezdeni a megmaradt műanyag szívószálakkal?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt elég sokat megvettünk, és azért még van itthon jónéhány darab, azonban amikor csak lehet, mellőzöm a használatukat, de kidobni nem akarom, mert az ugyanaz mintha használtam volna, nekem meg bűntudatom van amiatt,hogy szennyezem a környezetemet. Mit kezdjek velük? Esetleg van valami megoldás amivel megszabadulhatok tőlük úgy,hogy ne szennyezzem a környezetemet?

#környezetvédelem #műanyagszívószál
2019. szept. 27. 17:45
 1/7 szántóvető ***** válasza:
várható bűntudat esetén mehet a szelektív kukába nyugodtan.
2019. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tedd fel marketplace re ha bontatlanok , potom összeg3rt
2019. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem jobban jársz ha a szelektívbe teszed .
2019. szept. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már elkészült, használd el, mert a lábnyoma már így is megvan. Akkor már haszna is legyen.
2019. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már megvetted, akkor így is ugy is ki kell majd dobni. Akkor inkább használjátok is el.
2019. szept. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy a szívószálakban nincs semmi különleges vagy nagy média publikációt kaptak.


Valószínűleg van rengeteg dolog, amivel ugyan annyira vagy sokkal jobban szennyezed a környezeted, de azok nem szívószálak és teljesen oké.


Használd el őket, majd a használatra alkalmatlanságuk végén (ami itt egyszeri használat) dob el szelektíven, mint ahogy minden más műanyagot.

2019. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szelektíven fogom gyűjteni ezt is mostantól. Egyébként az utolsó válaszolónak hozzá szeretném fűzni, hogy tisztában vagyok vele, azonban szinte már az összes műanyagpalackot és társait lecseréltem és nem használok ilyeneket többé, már csak ez az egy maradt.
2019. okt. 1. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!