Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Este sátorban alvás! Jó ötlet?

Este sátorban alvás! Jó ötlet?

Figyelt kérdés
A szobám az emeleten van. Nappal a tető nagyon felmelegszik így még este sem hűl le a szobám, pedig egész este nyitva az ablak. Napok óta alig aludtam és arra gondoltam hogy ma kint alszom sátorban az udvaron. Jó ötlet?? Jah és nem lesz ma eső este ugye? :D xD
2010. júl. 15. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor mi gyerkeek voltunk sokat aludtunk kint.

Viszont ne napsütésbe húzd fel a sátrat mert az is átfog melegedni. mikor napokig állt a sátor este iszonyta meleg volt benne.

2010. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

persze h jó ötlet :D

főleg ha áthívod egyik barátnődet nem is fogtok unatkozni =)

2010. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
persze:) én is úgy gondoltam hogy akkor húzom fel mikor már lement a nap is lehűlt picit a levegő
2010. júl. 15. 16:45
 4/13 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy kényelmes lesz meg sok a szúnyog.

szóval szerintem nem olyan jó ötlet

2010. júl. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ez se rossz ötlet:D csak ha áthívom abból alvás nem lesz xD
2010. júl. 15. 16:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ki kell próbálni, ha valami nem jó még mindig visszamehetsz a szobádba. szerintem jó ötlet.
2010. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

jó ötlet:)

én tavaly csináltam ezt,hatalmas udvarunk van.

átjött délután a barátom,aztán úgy volt,hogy megy,el is köszönt anyuéktól,de nem akartunk még elvállni,ezért ott aludt velem a sátorban:)

2010. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

szúnyog nem tud bejönni szóval az nem gond :)

meg a kényelem sem mert van direkt ilyen vastag matracom amit akkor használtunk mikor sátorozni mentünk:D

2010. júl. 15. 16:47
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ha lenne sátram én is kint aludnék mert a szobám egy katlan...-.-
2010. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó, mi ezt csináljuk már 2 napja az öcsémmel (mondjuk főleg miatta, neki ez egyben móka is). A vízhatlan ponyvát rá se húztuk a sátorra, így jobban szellőzik. De azért csodát ne várj, a talaj is meleg, a sátorban is elég meleg lesz.
2010. júl. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!