Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a neve annak a szállodának...

Mi a neve annak a szállodának Budapesten?

Figyelt kérdés

Sokan úgy emlegetik hogy régen az "emke" szálló Budapesten, de utcát és bővebb leírást nem mondtak. Nem tudom jól írom e, de kimondva így hangzik ahogy írtam. Most van a helyén egy más néven futó szálloda. Ennek az új szállodának a neve és címe kellene.


Nagyon fontos lenne az infó. Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. szept. 28. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Az emke kavezo a blaha lujza téren van. A szalloda pedig mögötte az akácfa utcában szerintem a burger king epuleteben vagy az ibis helyen
2019. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az ibis szalloda az akacfa utcaban van
2019. szept. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Emke csak ezen az egy helyen volt Budapesten? Mert most valami Palace hotel van a helyén, de nem tudom biztosra, csak úgy mondták hogy a régi emke a Palace lett.

2019. szept. 28. 19:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Az eredeti a Hotel Ibis Emke volt, most már csak Hotel Ibis Akácfa u. 1.


A Palace a másik oldalon van a Keleti pu felé, Novotel néven. De ez nem az emke. Rákóczi út 43-45.

2019. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Na, akkor ez a Novotel lesz... De a Palace is hozzá tartozik? Vagy az más?

Köszi a segítséget.

2019. szept. 28. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
A Palace az a novotel. Rá kell kérdezni, ha nem az, akkor az ibis-t kell megnézni.
2019. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha a Palace a Novotel akkor megvan! Köszi a segítséget!
2019. szept. 28. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Az EMKE név rövidítés. Erdélyi Magyar Közművelődési Egyesület. A kérdezett épületben volt a székhely. Ma irodaház.
2019. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!