Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebben a Narutos fightban mi...

Ebben a Narutos fightban mi történt?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=oVMbFMz-XH0&t=202s

Valaki elmondaná mi történik? Végig genjutsuba volt Kisame? Mit mondanak? Meg miért harcoltak? Meg obito miért állt a fán?


Nyilván Itachi nyerne instant kisame ellen ha komolyan harcolna(de egyszer se láthattuk komolyan harcolni sajnos) Sőt a Naruto eredeti írója(Kishimoto Masashi) szerint Itachi a legerősebb Uchiha és még Madara-t is legyőzné..



2019. okt. 1. 04:06
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Itachi előregondolkodását és taktikai elemzéseit meg hagyjuk is :D
2019. okt. 5. 18:36
 22/35 anonim válasza:
Azt vágod hogy 2 ember beszél ellened és mindketten átelemeztük részletesen az ősszes karakterek erejét? Még az animével se vagy tisztában de így itachi úgy itachi... Itachi tehetséges uchiha volt és okos is DE közel se volt ő a legjobb ninjutsuba és genjutsuba se!! Madara az összes alap elemet tudta és még kombinálni is azokat tehát gondolhatod hogy ki volt a legjobb ninjutsuba az uchihák között... A taijutsu hidd el, hogy nem ért volna sokat egy olyan genjutsunál ahol azt se tudod, hogy épp most te abban vagy vagy sem... Mellesleg sasuke karin segítségével jött rá az izanami működésére tehát ne gondold azt, hogy közel volt itachi erejéhez meg azt se hogy danzo annyira gyenge volt vagy 7 sharingannal a kezén meg hashirama őssejtjeivel. Hogy miért is? Mert Obito ott volt lesben és gondolta hogy lehet nem fog sikerülni sasukénak legyőzni danzot! Még így is majdnem ott maradtak nemhogy egyedül... A legtapasztaltabb uchiha madara volt "fénykorában" mikor még fiatalabb volt. (az előtt is voltak ám erős uchihák akik még az izanagit is győzelmükre használták fel tehát én nem tartanám hülyeségnek azt se hogy madaratól is voltak erősebb uchihák szerintem).
2019. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
ezt inkabb el se olvasom.. kicsit jobban ertek hozza. :D azokat olvasd el amiket irtam nagyokos ;) shisui 1mp lett volna itachinak kb. Obito kb 2 perc. de egyszer se lattuk itachit komolyan harcolni ;) az iro meg azt mondat h o a legerosebb akkor ugy van te okoska
2019. okt. 5. 21:23
 24/35 anonim ***** válasza:

#22:

nem éri meg óvodásokkal leállni akik nem értenek a dolgokhoz, csak azt hiszik :)

2019. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Ha azt mondanám, hogy Itachi is elismerte, hogy gyengébb Shisui-nál?

https://www.youtube.com/watch?v=ADeaDuLfW8E


Shisui csak Sasukével akart szurkálódni kicsit, de utána ordít Itachi reakciójából, hogy ő is tudja, hogy gyengébb.

2019. okt. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

persze hogy ott még gyengébb :D ott nem volt erős még annyira. amikor már kiismerte a mangekyout akkor lesz sokkal erősebb.. Itt még sima sharinganja volt.

Egyébként meg ez egy filler jelenet.. Mangában ilyen nem volt.

2019. okt. 6. 02:53
 27/35 anonim ***** válasza:
Oké, ez most kivételesen jogos. :D Hajnali fáradtságomban nem ugrott be, hogy itt még nincs Mangekyou-ja. De mindegy, később se volt erősebb. Ha Shisui nem halt volna meg, akkor továbbra is legjobb barátok maradtak volna, és együtt fejlődtek volna. Akkor pedig Itachi továbbra is le lett volna maradva valamivel.
2019. okt. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
Belátom, hogy nem éri meg vitatkozni vele főleg, hogy még azt is bekajálta, amit a fanok próbáltak elhitetni a nézőkkel... Soha nem mondott ilyet a készítő de okés... Lezártam a beszélgetést és kellemes napot mindenkinek! 😋
2019. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Ne haragudj. Én is láttam azt az interjút. Ha tudsz angolul akkor keress rá és nézd meg :D
2019. okt. 6. 16:58
 30/35 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, de most kamuzol mert ilyen interjú nem létezik, csak az elvakult Itachi fanok találták ki hogy elhitessék másokkal hogy erősebb a kedvenc karakterük mint valójában.


Amennyiben nem így van mutass linket, máskülönben senki sem fog hinni neked. (Mindektten tudjuk hogy nem fogsz linkelni semmit, mert sosem láttál ilyen interjút)

2019. okt. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!