Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt már veletek ilyen...

Történt már veletek ilyen telefonáláskor? Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Telefonálok valakivel, neki megszakad a vonal, de nekem megy tovább, és ismétli a telefonbeszélgetést, de magamat nem hallom csak, a hivott felett..újra ismétli az egészet, nem csak egyszer, az ismétlés addig folytatódik még ki nem nyomom..

2019. szept. 3. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Nem
2019. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Múlt napokban történt néhányszor. Kicsivel több mint 3 perc után. Tehát a hivott félnek megszakadt (amit ugye utólag mondott), hogy miért szakadt meg nem tudni, nekem viszont azt a 3 percet újra kezdi amiben viszont magamat nem hallom csak öt. Meghallgathatom akárhányszor, ha nem nyomom ki, de ameddig nem nyomom ki, nem vagyok elérhető(mert próbált visszahívni). Az első ilyen esetnél sokat beszéltem, amiközben mindig annyit reagált "aha", 10-20 másodpercenként, és csak egy visszakérdése volt, abban a kicsit több mint 3 percben. Szóval már beszéltem vagy 10 perce, amire ment az "aha, aha", de mikor harmadjára is megkérdezte ugyanazt, akkor kezdtem rájönni, hogy valami nem oké. Kérdeztem minden oké, mondta "aha". Kérdeztem mit nem ért? Mondta "aha", akkor arra gondoltam megbuggyant.. Egyébként érdekes, mert ezek szerint a telefonbeszélgetések valahol rögzítve vannak, valahonnan vissza kellett játszódnia.
2019. szept. 14. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!