Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakit tiltott már le az...

Valakit tiltott már le az Aliexpress?

Figyelt kérdés
Azt irja hogy ideiglenesen fel van fuggesztve az oldalam, de ez kb meddig lesz igy? Vagy most akkor ennyi volt regisztralhatok ujra? Sos

2019. okt. 1. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
igen, mivel túl sokat éltem a refunddal és kb 500$-al megkopaztottam a kiaiakat,egy csomó ingyen cuccot szerezve
2019. okt. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Robbantós e-maillel regisztrálsz új fiókot. Ha biztosra akarsz menni, benyomsz egy VPN-t is, onnantól tehetetlenek veled szemben.
2019. okt. 2. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1. En is ezt csinaltam :D.. vajon az “uton” levo dolgok megerkeznek meg vagy azt elengedhetem orokre?! Kb 19 dologrol lenne szo xd



#2 hat lehet hulye vagyok, de mi az a “robbantos email”? Meg ezt a bejelolest hol tudom majd? Mi az pontosan? Xd

2019. okt. 2. 12:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az úton lévő dolgok megérkeznek. Senki nem fog rácsörögni Feri postásra, hogy azt a csomagot már nem kell kivinni, mert meggondolta magát az eladó. Ha feladta a postán és kikerült a keze közül, az már kimegy a címzettnek.
2019. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A robbantós mail az ilyen eldobható "5 perces" mail. Addig él, amíg akarod, hogy éljen (illetve általában 1 nap után felszámolódik). Ha regisztrálni akarsz valahova, de nem akarod megadni a valódi e-mail címedet, használj ilyen eldobható e-mail címet, erre kapod az ellenőrző levelet. Ha pedig már nincs rá szükség, kattintás a "DETONATE!!!" gombra, és volt-nincs e-mail cím :)
2019. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:D várom a postát xd
2019. okt. 2. 17:16
 7/8 A kérdező kommentje:

+1 kerdes:

Ilyenkor a bankszamlaszamot is letiljak? Vagy azt uj emailcimmel majd vigan hasznalhatom?

2019. okt. 2. 17:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Első:

Azt az 500 dollárthogy csináltad? :D

2019. nov. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!