Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit készítsek anyukám névnapjára?

Mit készítsek anyukám névnapjára?

Figyelt kérdés

Tippeket és ötleteket várok. Nem szeretnék venni, mert az olyan személytelen. Inkább valamit magam csinálnék, csak azt nem tudom, hogy mit. Ebben kérném a segítséget.


Amúgy 15 éves lány vagyok ha ez számít.


2010. júl. 15. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt jó lenne tudni miben vagy jó.Rajz?Vagy egyébb kézügyesség?

Én kaptam már a lányomtól rózsát, amit ő rajzolt, (be is lett keretezve a falon van :D)Vázát, amite ő rajzolt üveg festékkel.

Te is ilyenekben gondolkodj.

2010. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hát rajzban éppen nem vagyok valami jó, de ha kell megoldom.
2010. júl. 15. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress a neten. Írd be a google ba hogy "anyukám névapjára" és enter
2010. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy nagy - jó erős színű, kartonpapírra ragasztgass fel képeket az életetekből. Úgy csinálnám, hogy egy nagy, lombos fát rajzolnék, és az ágaira ragasztgatnám a képeket, aranyos megjegyzésekkel, vagy gondolat- szóbuborékokkal! A végén keress ki valami jó idézetet - névnapra - amit odaírsz alá!

Ha tudod, főzd/süsd meg neki a kedvenc ételét, ami könnyen elkészíthető, pl.: jégkrém, muffin, palacsinta, stb...

Palacsintatortát nagyon egyszerűen készíthetsz:


Kisütöd a palacsintát, megkened az egyiket lekvárral, a másikat kakaóval, a harmadikat fahéjjal, a negyediket dióval, és így tovább, majd egymás tetejére rakod! A végén olyan szeleteket lehet belőle vágni, mint az "igazi" tortából.



ANYUKÁDNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT, JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK!

2010. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!