Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » The walking dead vélemény? :D

The walking dead vélemény? :D

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszett a The walking dead! És kíváncsi vagyok mások véleményeire is!

2019. okt. 3. 17:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2019. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Cordeliafoxx válasza:
33%
Az első három évadot végig szenvedtem, a többi évadot.egyenesen imádom😍 Rosita a kedvencem és Negan, sokan hisztiznek, hogy csak az első két évad volt jó, meg már a sorozat nem arról szól, mint az elején. De akkor meg az lenne a baj,hogy túl egyhangú az egész...szerintem ez így jó, ahogy van, személyes kedvencem az 5. És a 8. Évad...Tarat Nagyon sajnáltam:( ő is kedvencem volt ! Tehét szerintem sokkal jobbak az évadok a 4.-től kezdődőem.
2019. okt. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én nagyon szeretem. Lehet, hogy azért, mert gyerek vagyok és még nincs mihez hasonlítanom, de nekem nagyon tetszik. Most az 5. évadnál tartok, de az utolsó évad utolsó pár részét is láttam (barátaimmal néztem, akik már ott tartanak).
2020. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem egyedül a 6.-ik évad nem tetszett ez az Alexandriás történet, max hogy Carl nak kimegy a szeme Rick megöli a csáveszt aki elvágja 1 másiknak a torkát machetével de ez az évad se volt rossz, van pár unalmas rész de Sok minden feldobja a történetet, a farm, a börtön,a kormányzó, aztán jön alexandria majd Negan. Negan személye szerethető és egyben imádható uttána a sutogók is feldobja valamennyire a történetet szal jah, kimondottan jó horror film nekem kedvencem <3 Akinek nem jön be azt is el lehet fogadni csak ha annyit írnak, hogy ku rva szar, szar, az nem mondja ki hogy mi nem tetszik neked abban az adott filmben vagy bármiben.
2020. nov. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!