Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Menyire durva a The walking dead?

Menyire durva a The walking dead?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne hogy mennyire durva a The walking dead... csak mert eléggé félős vagyok de ez a sorozat nagyon érdekelne. Mennyi benne a durva, ijesztő véres rész? Előre is köszi a válaszokat❤️

2019. jún. 23. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Már az első részben széttépnek egy lovat benne... utánna meg majd mészárolják egymást (élők, és holtak egyaránt)

Lessz, hogy az anya megöli a saját lányát, mivel az megölte a testvérét... és még hasonló látványos dolgokkal megvan fűszerezve

Jó szórakozást hozzá ;-)

2019. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég durva, bár én a hetedik évad után abbahagytam, mert már uncsi volt. De az első néhány évad jó volt. Inkább az emberi drámára van kiélezve, a hentelés és a vérfröcsögés csak aláfestés.
2019. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Úgy emlékszem ijesztő rész nincs benne, de gyilkolják egymást. De amúgy nem annyira horror.
2019. jún. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
elején még az ha félős vagy, utána már inkább unalmas és szánalmasan béna
2019. jún. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 satzowlee válasza:
30%
Nem vagyok egy félős tipus, de Glenn-és Abraham agyonverése után 2-hónapig eszem ágába sem jutott továbbnézni a sorozatot, ezt a Lucill-es dolgot sokáig nem sikerült megemésztenem.
2019. jún. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 az melyik részben/évadban van mikor agyonverik?😅
2019. jún. 24. 22:57
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
ötös sok eszed van, hogy elspoilerezed neki
2019. jún. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van 1-2 jumpscare, de nem vészes.
2019. jún. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
kiégek ahh, 2 hónapig nem mert rá nézni a storyra mert agyon verte Negan Abrahamat és Glenn, De az semmi gondot nem okozott, hogy hörsölnek levágták a fejét egy samurai kardal, 1 csávesznek kiszúrták a szemét 1 törött üveggel ami benne maradt ahhj xDD
2020. nov. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!