Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon rosszul viselem a...

Nagyon rosszul viselem a babám elvesztését, Hogyan tettétek túl magatokat?

Figyelt kérdés

5 hónapos babámat elvesztettem, nincs mellettem már 😭

Nem látom már a kis mosolygos arcát, nem foghatom meg a kezecskéit, nem puszilhatom meg, nem mondhatom neki hogy Szeretlek Ábel,

Nem tehetem úgy tisztába hogy közben hülyéskedek neki, nem hallom azt mikor felkacag, nem nézhetek bele a két csillogó gyönyörű szemeibe.....

2019 Szeptember 8 án vesztettem el a pici fiam

Rákos beteg lett😭

Nem tudtam rajta segíteni, láttam szenvedni, terápiára járok hogy feldolgozzam a fiam halálát, de nem megy.....

Párommal megromlott a kapcsolatunk..

Rosszul lett a fiam, bevittem a korházba, ott voltunk 2 napig , eszméletlen lett fent akadtak a szemei, leesett a vércukra, nem volt neki étvágya,

Nem tudtam hogy beteg, azt hittem hogy a fogai végett nem eszik, eltelt egy két nap, már kezdtem aggodni, bevittem a korházba, és ott voltár nagyon rosszul, az orvosok sem értették először hogy mi lehet a bajja,

Aztán átküldtek minket Pestre a korházba, ott megvizsgálták tetőtöl-talpig,

És ott mondták meg hogy csináltak CT ott derült ki hogy már annyira elterjedt neki a rák hogy az egész agyát beterítette. Mondta is nekem az orvos hogy jó hogy ha ezt az egy napot túléli,ÖSSZETÖRTEM.

Kihívtak hogy az orvos ad neki valamilyen injekciót, mire vissza mehettem nem ÉLT 😭😨😨

Nem tudtam tőle elbúcsúzni sem!

Ő volt a másik életem. De már nincs.

Kérlek szépen segítsetek. Adjatok nekem valami tanácsot. Hogyan tudnám túlélni ezt a nehéz napokat hónapokat éveket!

Köszönöm( rossz indularu emberek ne is irjanak)


2019. okt. 8. 09:38
 1/9 anonim válasza:
100%

Fogadd őszinte részvétem. Erre sajnos nincs jó tanács. Idővel enyhül majd a fájdalom de teljesen soha. Közhely ilyenkor ezt mondani de neki jobb így már. Neki már nem fáj nem bántja ez a szörnyű betegség többê. Mindenképp próbálj meg barátokkal családoddal tölteni sok időt ne maradj egyedül és ne gondolkozz azon miért történt ez. Beszélgess másokkal ha szeretnél róla beszélni ne magadba emészd mert az tönkre tesz. Ha úgy érzed beszélned kell róla nyugodtan beszélj akár a családtaggal akár egy baráttal.

Kitartást

2019. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kettes hogy te mekkora egy gyökér vagy... Direkt írta hogy rosszindulatú emberek ne kommenteljenek. Szerinted erre van szüksége? Örülhetsz hogy most nem állsz itt előttem ;)
2019. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kedves köszönöm hogy ki álltál értem.... Sokan csak azt hiszik hogy kamuból irtam ki a fájdalmam!

Nagyon de nagyon elvagyok keseresve

2019. okt. 8. 20:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Közelről sem ekkora veszteség ért, amikor az öcsémet gyilkosság áldozata lett. Egy ártatlan csecsemő elvesztése... Kiráz a hideg, ahogy olvasom. Nem is tudom elképzelni, milyen lehet.


Öcsém után én tomboltam, nem bírtam magammal. Céltalan voltam és gyenge és mérhetetlenül utáltam a világot.

Ami segített nekem, hogy megkerestem a gyász öt szakaszát és tudatosan végigmentem rajta. Minden szakaszt mélyen megéltem. Így sikerült igazán meggyászolnom. Így találtam vissza az elveszettségből.


Nagyon más a két történet és lehet nem is használ annyira, mint nekem... Ám ártani nem fog.


Részvétem!

2019. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az jutott még eszembe, esetleg az orvosoktól lehet kérni segítseget, tudnak valakit, aki segít ezt "feldolgozni".
2019. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Kedves neked mi történt az öccséddel?

Igen nagyon nehéz. Meg megvannak neki a kis játékai 😫

Pont úgy vannak neki a kisszobájában ahogy hagyta őket 😭

Lehet erőt kéne vennem magamnak, hogy elpokoljam emlékben. Nem akarom elajándékozni vagy kidobni őket.

Nagyon fáj vérzik a szívem 😭

2019. okt. 11. 07:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Drogosok megtámadták az utcán és agyon verték egy fa léccel.
2019. okt. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

... Ennek már 2.5 éve

De itt most rólad van szó.

2019. okt. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát az sem rég történt. Részvétem.....

Hát igen akkor neked is elég nehét volt feldolgozni. 😢

2019. okt. 11. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!