Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A közértben a pénztároshoz...

A közértben a pénztároshoz állsz be fizetni vagy az önkéntes pénztárhoz?

Figyelt kérdés
2019. okt. 8. 11:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Önkiszolgáló. Nem kell sietni a pakolással, nem hisztizik ha 1000 Forintos végösszegre 20.000-est teszek bele, meg nincs az, hogy átver a leértékelt termékekkel úgy, hogy a rendes kódját húzza le, nem a leértékeltet.
2019. okt. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Önkiszolgáló.
2019. okt. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

Pénztáros.


Önkiszolgálóhoz csak akkor ha nagyon kevés dolgot veszek, de nem szeretem. És nem támogatom, hogy a gépek elveszik az emberek munkáját....

2019. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Első, nem tud mást lehúzni. Ha rossz ár jelenik meg, az központi hiba, és az önkiszolgálón is az lesz.

A válaszom, nekem mindegy.

2019. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy kell hasznàlni az önkiszolgàlót. Nem nagyon jàrok ilyen nagy központokba. De am ahhoz mennék ha tudnàm hogy kell hasznàlni. Persze nem sok helyen van ilyen, csak nagyobb helyeken.
2019. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Önkiszolgálóhoz mert általában üres. A sok droidfóbiás meg álldogálljon csak a pénztárosnál sorban egy félórát.
2019. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha tehetem, akkor önkiszolgáló pénztárhoz megyek. Kényelmesebb, nem tobzódnak mögöttem mások, nyugodtan pakolhatom el az általam megvásárolt holmikat. Teljesen megbízható és praktikus.
2019. okt. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha lehet kp-ban fizetni, akkor az önkiszolgálóhoz, ha ott csak kártyás fizetés van, akkor a pénztároshoz.
2019. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Többnyire az önkiszolgálóhoz, pénztárhoz akkor megyek, ha olyasmit is veszek, amin nincs vonalkód, pld. pékáru, zöldség vagy gyümölcs, és nincs az üzletben olyan mérleg, ami beárazza.
2019. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon jókat írtatok, csak így tovább!
2019. okt. 8. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!