Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudok, bejelentkezni az...

Levi2674 kérdése:

Nem tudok, bejelentkezni az Xbox 360 live fiókomba?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy arra a fiókra goldot vettem és már nem szeretném, hogy vonja le folyton a pénzt, ezért leakartam mondani, csak hát az Xbox használt volt és azon volt egy fiók amire megvettem a goldot(nem arra akartam hanem egy sajátra, de arra nem engedte). Tudom, hogy kell lemondani, csak hát az Xbox is error kódokat ír ki stb. És próbáltam trükközni stb, de most valamit elcsesztem, mert abba abba a fiókba sem enged be amire vettem a goldot. Az a legrosszab és idegesítőbb, hogy a használt fiók email-jét és a jelszavát sem tudom, csak a felhasználó nevét. Ilyenkor egyáltalán van remény és tudok vkihez fordulni? Azt előre legszögezném, hogy tudom hogy nagyon szerencsétlen voltam én is..
2019. okt. 12. 12:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!