Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek egyedül vagy...

Szerintetek egyedül vagy többen jó konditerembe járni?

Figyelt kérdés
előnyök, hátrányok?
2011. okt. 22. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egyedül.én edzeni megyek nem hülyéskedni.előnye,hogy rendesen edzel.hátránya talán annyi,hogy nincs segítőtárs ha kell,de ez sem probléma,mert más teremlakókat is meg lehet kérni.
2011. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyedüli edzés híve vagyok (habár én nem konditermi gyúrást értek ezalatt, csak saját testsúlyos "gyakorlást"). Egyrészt akaraterőt, elszántságot és magabiztosságot ad, ha nap mint nap 1 vagy 2 órán keresztül edzel a kitűzött célod elérésért. Hallottam egy idézetet, ami szerintem passzol ide: "A nagy emberek saját magukat motiválják". Másrészt én szeretem egyedül végezni a dolgomat. Szériák közti pihenőidőben gondolkodni a napi dolgaimon, stb... Mivel én amúgy a szabadban edzettem még jó időben, ezért remek érzés volt figyelni a természetet, ami körülvett. Ha beszélgetéssel lennék elfoglalva, erre nem tudnék koncentrálni(férfiként csak 1 dologra tudok összpontosítani :D). Emellett nem szeretem azt sem, ha társamnak mutatni kell a gyakorlatokat, csak időt von el az én edzésemből.Természetemből adódóan utálok tanítani. Vagy akár a sok fecsegéstől csúszhatsz is az edzéssel, gondolok itt a sok társalgásra, amik megnyújtják a pihenők hosszúságát. Az edzés az az időtartam, amit szerintem csak magadnak szentelj, töltsd el saját magad. Barátokkal lenni ráérsz később is.


Persze, ez most túlságosan egyoldalú, nem csak árnyoldala van, ha társaságban mész gyúrni. Van előnye is, de számomra csak annyi, hogy lelkesedés hiánya esetén a partnered tud noszogatni, hogy menjetek a terembe, de véleményem szerint ennyi.

2011. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
84%

előny: van kihez szólni, segít a gyakorlatnál, hajt előre, versenyeztek egymással és ez motivál, nem kell a másikhoz igazodnod akkor mész jössz amikor akarsz.


hátrány: nincs kedve edzeni, siettet mert dolga van, sokat pofázik, ő már kész van és menne de te még csinálod, te vagy kész és mennél csak ő húzta el mert mással beszél vagy ilyesmi.


nehéz normális edzőpartnert találni.

én konkrétan már egyedül járok, ha kell szólok valakinek segítsen pl fekvenyomásban.

meg ha már sokadjára mész úgyis lesznek már ismerősök akihez lehet szólni.

2011. okt. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legjobb,ha 1,azaz 1 edzőtársam van,de ő amolyan igazi edzőtárs.Ő is EDZENI jön le,ugyanúgy,mint én,ért is a dolgokhoz,nem kell neki magyarázni,fasza edzésmunkát lehet vele végezni,az edzés megy a normális ütemben,nem akadályoz,inkább segít,és ezek kölcsönösek.

Valamint egy jó edzőtárs pont,hogy baromira tud motiválni,valamint van,kihez szólj,hangulatosabb is a tréning.

Néha viszont jó egyedül edzeni,bár engem soha sem zavar a társ,persze ha már sokan vagyunk,és elkezdenek ökörködni,az baromira tud idegesíteni(akkor igazán az edzőtársad valaki,ha ilyenkor úgy,mint te,nem száll be a buliba,hanem inkább b*ssza az agyát)baromkodni nem a teremben kell.

Tehát mindkét módszer jó,de leginkább rajtad múlik,milyen is az edzésed,mert TE végzed a munkát,TE tudod kihozni magadból a maximumot,az edzőtárs ehhez csak egy pici pluszt adhat...azt viszont tegyük hozzá,hogy néha ez a pici plusz k*rva sokat tud jelenteni;)

2011. okt. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül.

Az ilyen társak lekopnak 1-2 hónap után mindig,sokszor próbáltam.

A teremben előbb utóbb úgyis megismered a társaságot,ha az kell.

2011. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!