Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A klinikai pszichológia nem...

A klinikai pszichológia nem veszélyes?

Figyelt kérdés
Gondolkodtam rajta, hogy ilyan irányba menjek BA után, de nem tudom, mit vállalnék magamra. Érdekel a téma maga egyébként. Ha klinikai pszichológusok tudnának írni, vagy bárki, aki jártas a témában hálás lennék! :)

2019. okt. 21. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen értelemben lenne veszélyes szerinted?
2019. okt. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem figyelsz, megharap.
2019. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát megtámadnának esetleg... Tényleg nem tudom, de statisztikailag kimutatott, hogy több erőszakos dolgot csinálnak, mint a többi ember.
2019. okt. 21. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ha ilyen szinten állsz, akkor jobb, ha mást keresel.
2019. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy miért válaszoltál így 3. válaszoló. Szerintem teljesen jogos kérdés. Egyébként ha tudnának klinikai pszichológusok írni, vagy olyanok, akik értenek a témához azok válaszait tényleg megköszönném.
2019. okt. 22. 14:06
 6/7 anonim ***** válasza:

"Hát megtámadnának esetleg... Tényleg nem tudom, de statisztikailag kimutatott, hogy több erőszakos dolgot csinálnak, mint a többi ember."

Kicsodák?

2020. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Mondok egy konkrét példát: Gyerek ordit az utcán az anyja tehetettlen. odalép egy férfi: - Asszonyom engedje meg hogy, segitsek, pszichologus vagyok.

Mond valamit a gyereknek, az meg hirtelen akkorát harapott a kezébe, hogy vérzett neki.


Ez egy közelmultban Budapesten megtörtént eset.

2020. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!