Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy legjobb barátnőm. Mi...

Van egy legjobb barátnőm. Mi a velemenyetek a dologrol? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Mindent megosztunk egymással, tényleg folyton együtt vagyunk! De neki van meg egy legjobb baratnoje es ez engem zavar. Ez nagy baj? Kerlek ne kovezzetek meg nekem is vannak barátnőim de en mindig is ugy velekedtem h az embernek 1 legjibb baratnoje legyen. Kulonben is ot us zavrja ha en egy barattal kozelebb vagyok tehat lassan legjobb barati szinten es mondta is h neki szarul esik. De nekm is. Nekem tobb mindent elmond mint a masiknak de akkor is. Vélemény? :/
2019. okt. 21. 21:40
 1/2 anonim válasza:
Velemenyem szerint te mar baratsagnal is tobbet erzel 😂 Viccelek persze de kitudja..ha veled beszel meg mindent es te vagy a legjobb baratnoje, teged nevezz ugy akkor nincs miert aggodnod, ha meg igaz baratnoje vagy akkor nem kellene feltekenyjedned..milesz a pasija lesz?? Akkor meg majd sirni fogsz h hanyagol?? Hmm
2019. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Legjobb barátnőmmel mi is így voltunk kb 14 éves korunkig, aztán több fajta társaságunk lett és már nem csak egymással lógtunk, idővel kinövi az ember
2019. dec. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!