Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltatok már internetes...

Voltatok már internetes zaklatás áldozatai?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 18:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én téged tuti ismerlek?
2019. okt. 24. 19:20
 12/15 A kérdező kommentje:
Vagy már korábban is írtál?
2019. okt. 24. 19:22
 13/15 anonim válasza:
Mivel még a nick neved sem látszik, és az enyém sem, így nem tudhatjuk, hogy ismerjük-e egymást. Én most azt hittem, ki akarod beszélni azt, hogy kik vagy mivel zaklattak a neten. Különben a kérdésednek nem sok értelme lenne. Ha zaklat valaki meséld el, megkönnyebbülsz. Ha annyira zaklat, hogy már félsz tőle, akkor fel kell jelenteni. Elkapják az illetőt sec perc alatt.
2019. okt. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Le is írod hogy hány éves vagy, f/l és ki zaklat és mivel? Privátban is jó. Amúgy meg csak azt zaklatják a neten aki ott éli az életét, minden személyes dolgát kiteregeti és nem tud emiatt eltűnni a zaklatói elől...
2019. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Szia ! Sajnos èn is voltam kisebb zaklatások áldozatai a neten, de hál Isten nem fajultak el durván a dolgok.. Időben közbe tudtam "lèpni"
2019. okt. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!