Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te megölnéd magad ha senki se...

Te megölnéd magad ha senki se szeretne és az emberek egy rakás negatív üzenetekkel zaklatnának téged? (cyberbullying)

Figyelt kérdés

mint pl. ilyenekkel hogy: "miért nem ölöd meg végre magadat, senki se kíván téged a földön"

, " te egy nagy ronda, bla,bla stb. vagy....., meg ilyenek.


sok ilyen videót láttam, meg híreket hallottam hogy a legtöbb gyűlölt személyek öngyilkosak akarnak lenni. Szerintetek van-e erre más megoldás?



2015. jan. 17. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

pont lesz*rom hogy az emberek mit írnak/mondanak xDD

hány éves vagy?12?

2015. jan. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A kor lényegtelen. egy egyszerű kérdés. szerinted ez a megoldás vagy sem? (semmi közöm a dologhoz, csak kíváncsi volnék)
2015. jan. 17. 21:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én magasról tennék arra, hogy mit üzengetnek nekem a neten. Egyszerűen törölném magam arról az oldalról, vagy letiltanám az ilyen bunk.ókat.

Inkább más hobbi után néznék, meg új barátokat keresnék.


Az viszont biztos, hogy szánalmasak az olyan emberek akik ilyeneket írogatnak, nem rájuk hallgatni kellene, hanem inkább lesajnálni őket az ostobaságuk és a primitívségük miatt.

Nem kell velük foglalkozni, törölni kell az üzenetüket válasz és reakció nélkül. Egy ideig forrnak majd a saját levükben, aztán keresnek mást akit zaklathatnak. A lelkük meg egyre jobban sorvad. Ha viszont reagálsz rájuk akkor csak kielégíted a vágyaikat, és örömöt okozol nekik, kvázi orgazmushoz juttatod őket és ezért csak egyre rosszabb lesz amit írogatnak majd neked.

Az ilyen embereket el kell felejteni és nem kell velük foglalkozni, hanem azt kell tenni aminek ők a legkevésbé örülnének, az pedig az, hogy te boldogan élsz és kikacagod az ö szánalmas életüket.

2015. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kik ők? miért számít a véleményük? tegyél rá magasról.


lehet nekik visszairogatni (csak nincs értelme):

miért nem ölöd meg végre magadat - hogy téged bosszantsalak

te egy nagy ronda, bla,bla stb. - anyád nem ezt mondta tegnap éjjel amikor megb...sztam


de ezzel csak lesüllyednél az ő szintjükre.


emelkedj felül, törüld a profilod és kész.

2015. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 2xSü ***** válasza:

> ha senki se szeretne


Elgondolkodnék, hogy vajon valóban így van-e.

Elgondolkodnék, hogy ha valóban így van, akkor nem én tehetek-e róla, nem az én készülékemben van-e a hiba.


> és az emberek egy rakás negatív üzenetekkel zaklatnának téged


Idővel olvasás nélkül törölném, blokkolnám, tiltanám az illetőt.

2015. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Interneten, személytelenül nagyon könnyű bármit is mondani. Nem venném komolyan, mert vagy irigyek, vagy rajtam vezetik le a fölös feszültséget, vagy csak szórakoznak, mert nincsen jobb dolguk. Azt az oldalt kerülném és a való életben keresnék olyan helyet, közösséget, barátokat, ahonnan pozitív visszajelzést kapok.
2015. jan. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Na ezaz! ezek jó megoldások. Akkor nem értem hogy a sok buta kiközösített gyűlölt személyek miért csak az öngyilokra gondolnak (gondolom csak azért mert el is hiszik amit az ellenségei írkálnak róla) amikor ezt pofonegyszerűen is meglehet oldani.
2015. jan. 17. 22:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert a pszichéjükre hatnak ezekkel a szövegekkel, és egy idő után agymosottak lesznek.

Sajnos az emberi agy ilyen. Ha sokszor mondanak nekik ilyeneket egy idő után egyszerűen elhisznek mindent, még akkor is ha tudják, hogy az nem igaz.

Így tudnak hatni a nagy diktátorok is a kisemberekre. Vagy az ártatlanokat is ezzel a módszerrel tudták az el nem követett bűnök beismerésére is rávenni. Sajnos ez az egyik hibája az agyműködésnek és a pszichének.

2015. jan. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem ölném meg magamat, bennem mindig van pozitívum.


Pozitívnak kell lenni ilyenkor és nem kell figyelembe venni a negatív véleményeket.

2015. jan. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha megbántanak ilyesmikkel, lehet hogy hirtelen rosszul érzed magad, de kis idő multán eltűnik az érzés. Ha valaki ilyen dolgok miatt megakarja ölni magát ténylegesen, hát az, biztosan durván hangzik, de talán ennyit érdemel. Bár nem ismerem a helyzetet, hogy mi váltja ki az emberekbő, hogy ilyeneket írogassanak, de internetes üzeneteknek nincs túl sok jelentőségük, legalábbis ritka, hogy legyen. Az is egy sz*r állapot, amikor ellenkező esetben valakinek túl szépeket írógatnak interneten. Mindezeknek nincs jelentőségük.

Ha valaki a való-életbeni problémái miatt gondolkodik ilyesmin, az még elfogadhatobb érv.

2015. okt. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!