Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van a sniccernél (vágókésnél)...

Van a sniccernél (vágókésnél) élesebb eszköz?

Figyelt kérdés

Precíziós vágáshoz kellene viszont anélkül, hogy különösebben nyomást kelljen kifejteni.

Körübelül olyan kellene ami érintésre már vág de nem vagyok biztos benne hogy akár a szike is ilyen lenne.

Továbbá fontos lenne, hogy az élével lehessen vágni rövid szakaszon folyamatosan, ne pedig pengehosszal ahogy a sniccerrel.

A tapétavágókés meg precíziós pengekészletek elég élesek de érdekelne van e ennél is élesebb?



2019. okt. 25. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Esetleg ez, bár még nem használtam.

[link]

2019. okt. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi szike
2019. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Van bármi különbség az orvosi szike vagy az egyszerű OBI-s barkács szike között?

Meg egyébként az orvosi szike pengéje nem pont ugyanaz mint a snicceré?

2019. okt. 25. 21:48
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
A szikét javaslom, mert ahhoz van sok féle/formájú nyél és penge is.
2019. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha veszek egy ilyet akkor például a MisterMinit-nél lehet egy vadonat új pengét még élesebbé élezni? Vagy ez a max?
2019. okt. 25. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudod jobban megélezni. Ez a max.
2019. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Egy dolgot nem értek még. Ha eltörik egy üvegpohár vagy valamilyen üveg és én csak megfogok egy üvegszilánkot már az pillanatok alatt megvághat engem.

Egy véletlenszerű szögben eltört üvegszilánk élesebb mint egy gépekkel élezett precíziós penge?

2019. okt. 25. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:

Na pont az üveget akartam írni. Sejt szintű vágásoknál nyújtott üveget használ a tihanyi Limnológiai intézet.


Csakhogy nagyon gyorsan kopik és ha nem elég finoman használod, törik is.


A lényeges kérdés, hogy mire kell. Mert nem mind1, hogy agysejteket akarsz egyesével vagdosni, vagy vasbeton födémet.

2019. okt. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Orvosi szike, vagy borotva penge.
2019. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!