Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem látjuk a facebook...

Miért nem látjuk a facebook profilját?

Figyelt kérdés

Nem tiltott le mivel akkor nem tudnánk neki üzenetet küldeni, viszont nem látjuk ha rá megyünk a profiljára, azt írja ki, hogy ez az oldal nem elérhető.

Délután írt utoljára nekem facebookon, hogy gondok vannak a rokonával össze veszett.

De attól még mi láthatnánk nem?

Egyik közös ismerosunket is megkérdeztem, és ő se látja.

Azt jelzi a facebook, hogy mennyi ideje volt aktív.

De a profiljára nem tudunk rá nyitni.

Sajnos nagy köztünk a távolság igy ezért szoktuk tartani a facebookon a kapcsolatot egymással.

De most nem tudom mi lehet vele.

Azt írta még délután, hogy össze veszett egyik rokonával semmi élet kedve. Azóta láttam fenn egyszer de ennyi.

Így egyáltalán meg kapja amiket irunk neki vagy fölösleges irni neki mert nem kapja meg?



2019. okt. 26. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert csak a messengert használja, a hozzá tartozó Facebook deaktiválva van vagy törölte.
2019. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!