Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell beállítani a faceboo...

Hogy kell beállítani a facebookon, hogy ne tudjanak ismerősnek jelölni? Bejelöltem ismerősnek valakit, de nem igazolt vissza és mikor megnéztem a profilját már csak annyit írt ki hogy üzenet küldése. Azaz nem tudtam ismerősnek jelölni a továbbiakban.

Figyelt kérdés
Lényegében nem azt akarom hogy senki ne tudjon ismerősnek jelölni csak azt akarom kideríteni hogy hogy kell beállítani azt amit fent említettem.

2019. jan. 5. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Elutasította a jelölésed, azért nem ajánlja fel újra a rendszer.

Az adatvédelmi beállításokban két szintje van: vagy mindenki tud jelölni, vagy csak ha van közös ismerős. Ettől szűkebb lehetőség (például senki nem jelölhet) nincs.

2019. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért nem volt már ott az ismerősnek jelölöm gomb, mert miután törölte a jelölésed, kéretlenként jelölte meg azt, így te többé nem tudod bejelölni, csak ő téged.
2019. jan. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!