Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokan azt mondjak tul szigoru...

Sokan azt mondjak tul szigoru vagyok magamhoz?

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsánat, de nem tudok ekezeteket irni, mert a gepem angolran van beallitva.


Nem tudom, hogy kezdjem, de ha nagyon osszevissza lesz az egesz elnezest kerek.


Egy transzszexualis lany vagyok es konferencia tolmacs szeretnek lenni. Sok nyelvvel akarok majd dolgozni, mert nagyon szeretem az idegen nyelveket. Sokat tanulok, hogy elérjem mindegyikbol az anyanyelvi szintet. Ezert csak 4 orat alszom. Nem tervezek azt sem, hogy lesz csaladom, mert akkor nem lenne idom a nyelveket Az anyanyelvi szinten tartani. Szuleim es rokonaim azt mondjak, hogy tulszigoru vagyok magammal. Pedig en nem ugy erzem. Engem nem zavar, hogy egyedul fogok elni.Sokan azt is mondtak, hogy tusagosan motivalt vagyok.


Onok szerint/szerintetek is tul szigoru vagyok magamhoz?


Szerintem, ha valaki el akar érni valamit, azert fel kell aldozni egysmast.



Szép napot: TL 17


2019. okt. 27. 13:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Valamit elfelejtettem. A transzsag miatt kisebbseg erzesem van, es azt gondolom, hogy nekem tobbet kell tanulnom illetve gyakorolnom, mert transz vagyok. A tanaraim azt mondjak, hogy nagyon jo nyelverzekem van, de megis ksebbsegerzetem van.
2019. okt. 27. 13:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Jól gondolod, ha van kitűzött célod, amit el akarsz érni, és az későbbiekben boldoggá tesz, valóban fel kell áldozni egy s mást.

Amíg nem megy az egészségedre - se mentálisan, se fizikálisan nem okoz gondot -, addig nincs jelentősége, hogy mennyit pihensz, csak pihenj. Ha ez négy óra, és elég, akkor annyit.


Való igaz, a transzneműséged arra ösztönözhet, hogy te még jobb, még kiemelkedőbb, még tökéletesebb legyél, mint más, DE ez lehetne akkor is, ha mondjuk biológiailag lánynak születtél volna, mivel még mindig eléggé patriarchális / férfi központú a világ, amelyben élünk.


Ami Te tűztél célul magad elé, az csak becsülni való dolog, és szívből kívánom, hogy ezt a célodat érd is el, és légy boldog, és remélem: a párod is megtalálod, előbb, vagy utóbb. :)

2019. okt. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Koszonom szépen:) De mint mondtam, egyedul akarok majd elni.
2019. okt. 28. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!