Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire "szigorú"...

Miért vagyok ennyire "szigorú" magamhoz? Teljesen fölöslegesen keserítem meg saját életem. :S

Figyelt kérdés

Az a "nagy" problémám, hogy bár nem vagyok ronda, de azért olyan nagyon hűdeszép se vagyok, mellem nincs ergo nuku önbizalmam, az orrom nagy és elcsúfítja az amúgy szép arcom (legalább is szép lenne, ha nem lenne ilyen orrom). Van barátom, szeretjük egymást több mint 1 éve, és tudom, hogy számára szép vagyok, de még ennek ellenére is ha meglátok egy szép csajt azonnal szertefoszlik cseppnyi önbizalmam...:( néha "önkínzásból" nézegetem mások képeit, akik szépek és a pasik odavannak értük és azon filózom "én miért nem lehetek ilyen szexi? vajon ők mivel érdemelték ki, hogy ilyen szépek?"... szóval soha az életben nem leszek magammal megelégedve amíg létezik nálam 1 szebb lány is...:( akinek meg van melle az egyből kirakja mindenhova...:S én nem azért szeretnék nagyobb melleket, hogy mutogassam mindenkinek... (mivel most tényleg nincsen mellem, a legkisebb melltartót sem tölti ki) egyszerűen magamnak, hogy egy kicsit nőiesnek érezzem magam, vagy hogy a barátom büszkélkedhessen velem.. mert jelenleg nem tudok mondani semmit, amivel büszkélkedhetne "rajtam":S

18/L


2009. szept. 14. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:

hmh. tényleg érthetetlen, te is írod hogy teljesen fölösleges. csávód is van, szex is van, mi nem kéne még? :)

nem hinném, hogy jogos lenne az önbizalomhiányod így, valami mélyebb oka lehet, amit pszicho végzettség nélkül nagy kontárság lenne vizsgálgatni.

2009. szept. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

hát köszönöm a kedves szavakat:)

a helyzet az, hogy általános iskolás koromban olyan osztálytársakkal "áldott" meg a sors, akik gondolkodtak arról, hogy kialakuljon magamról a mostani véleményem... persze már akkor is én voltam az egyik csúnya lány, pedig komolyan nem voltam annyira vészes, volt nálam rondább is, egyszerűen annyi h én nem voltam ri.anc és nem öltöztem úgy, ahogy az osztály "menő" csajai... most azért már sokat "fejlődtem" külsőleg és belsőleg is, de azért van még 1-2 dolog amivel nem vagyok megelégedve... (főleg a mellem és az orrom)

ezek miatt strandra se nagyon merek menni. A barátomnak se nagyon mertem megmutatni a mellem eleinte, de végül mégis sor került rá... ő persze azt mondta, hogy neki így tetszik,dehát gondolom nem akar megbántani..:) mivel most tényleg nem túlzok, egyáltalán nincs mellem... kb mint egy 3 évesnek.:D de azért köszi hogy meghallgattál:)

2009. szept. 14. 23:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Öcsém, nincs mellem.

Ismertem egy lányt, akkora melle volt mint egy szúnyogcsípés, de tényleg. A legkisebb melltartót hordta, és? Annyira jó nő volt, hogy leírhatatlan. Mit számított ott, hogy mekkora. 50 évesen örülsz majd, hogy dejó, hogy nincs nagy mellem, mert a térded verdesné.

Nézd meg amid van és tanuld meg becsülni.

2009. szept. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ezt én is akartam írni, volt eddig két olyan nőm is akinek szinte semmi melle nem volt, még azt sem mondhatnám, hogy tenyérbemászó (pedig huszonévesek), de valami eszméletlen jó nők voltak. de ez csak külsőség, nem innen fúj a szél. :)

amúgy ez csak nektek nőknek számít, mi azt sem tudjuk, hogy milyen mellméretek vannak. igaz, mi meg a farkunkat mérjük állandóan valamihez.

2009. szept. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A barátod így szeret és azért buszke rád, amilyen vagy, kulonben nem lenne veled!

Teljesen megértem a problémádat. Nem másoknak akarsz tetszeni, hanem saját magadnak. Velem is ugyanez van. Utálom az orromat, amilyen hamar csak tudom meg fogom operáltatni. Mellem nekem sincs, kicsi is, csúnya is, régebben bele voltam betegedve, de már kezdem megszokni, mondván, hogy nem ez a lényeg... Dettó nincs onbizalmam. Mindig magamra akarom eroszakolni, hogy de igenis nincs velem semmi baj, aztán tukorbe nézek és depresszióba esek. Tegnap már el is sírtam magam.. sírtam mint egy kisgyerek, a kulsom miatt. Néha már az evésbe menekulok és ezért is utálom magam, koplalni is szoktam, aztán megint felszedem a kilókat. Utálom magam, akármikor tudnák sírni a kulsom miatt, plusz még suliban is szoktak rám megjegyzéseket tenni, pedig erre vagyok a legérzékenyebb. Az onbizalmam 0 alatt van...

Figyelj, ezen nagyon gyorsan változtatnunk kell, sajnos nagyon jól tudom milyen ez. Szerintem nem kellene annyit magaddal foglalkoznod, esetleg alakítsd át a kulsodet: sminkelj máshogy, menj fodrászhoz, hordj más stílusú ruhákat, én is megpróbálom:)

Sok sikert!

2009. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát...lehet, hogy nem csak a melltartód üres. Gondolkodj el rajta. Ismered azt a kifejezést, hogy "üresfejű"? És lehet, hogy a szívtájék is gyógyítót kíván. Belátom, ilyen fiatalon a szexen kívül nemigen lehet mással is foglalkozni, de előbb utóbb bizonyára felismered az élet egyéb szépségeit.
2009. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy érzek én is kedves kérdező... Akár én is írhattam volna. Mindent megteszek azért, hogy nagyobbak legyenek..
2010. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!