Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet ebből bajom?

Szerintetek lehet ebből bajom?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy 8-án kellene visszamennem a munkanélkülire, hogy kapjak egy pecsétet, hogy ott voltam. Viszont nekem ehhez már nincs humorom... csak egy rohadt pecsétért kellene fél órát utaznom. Munkám még egy darabig nem lesz egyéb okok miatt. A tb-met fizetem. Szóval mivel jár az, ha nem megyek be? Eddig mindig adott időpontban megjelentem. Most viszont már lesz fontosabb dolgom is...

2019. okt. 31. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Kizárnak a regisztrált munkanélküliek nyilvántartásából. Ha kaptál bármilyen szociális segélyt amit ehhez kötnek (FHT, vagy épp mikor mi a neve, az a havi 23 ezres segély), akkor megvonják a folyósítását is.

Ha nincs semmilyen más előnyöd belőle, felesleges regisztráltnak lenned. A központ nem munkaközvetítő, nem fognak neked munkát keresni, viszont nagyon szívesen beraknak majd közmunkára, ha sokáig húzod bármilyen kötelezettségteljesítés nélkül.

2019. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmit nem kapok már. Három hónapig kaptam, aztán ugye az lejárt. Az aktív álláskeresők támogatását nem kaphatom, mert a párom jövedelme meghaladja a 40valahányezret.
2019. okt. 31. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
mik azok az egyéb okok?
2019. nov. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egészségügyiállapot...
2019. nov. 28. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!