Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok romantikus könyveket...

Tudnátok romantikus könyveket ajánlani?

Figyelt kérdés

Igen, tudom sok ezzel kapcsolatos kérdés van és nézzem meg azokat, de vagy nem tetszett vagy pedig már olvastam. Egy kis segítség, hogy eddig miket olvastam...

- LOL könyvek

- Dimily trilógia

- Összes L&L; Bexi a kedvencem

- Jane Austen könyvei

- Kerstin Gier könyvei

- Meg még csomó egy részes kötet is csak, amiket név szerint megemlítettem azok engem jobban megfogtak, ezért egyből eszembe jutnak.

Nem olyan könyvekre gondolok, amiket minden ilyen kérdésben ajánlanak, mert ahogy már a legelején említettem vagy olvastam vagy nem tetszettek. Jöhet ilyen young adult, történelmi, szenvedélyes... Most már inkább ilyenekre vágyok csak nem tetszenek ahogy meg írták őket, de hátha még is valaki tudna ajánlani. Előre is köszönöm.



2019. nov. 7. 10:45
 1/5 A kérdező kommentje:
A kérdés feltevője vagyok. Csak elfelejtettem beleírni, hogy 15/L vagyok.
2019. nov. 7. 10:51
 2/5 anonim válasza:

Szia!:) Én fantasyval, disztópiával kevert romantikus könyveket szoktam olvasni, ha ez is érdekel, akkor én ezeket szerettem:

Luxen sorozat

Hex hall trilógia

Mara Dyer trilógia

Arkánum sorozat

Tüskék és rózsák udvara trilógia

Sötétség városa trilógia

És Razorland trilógia, az örök kedvencem:DD

Ha szeretnél még, akkor írj nyugodtan üzit, mert rengeteg kedvencem van még, csak most ezek jutottak eszembe:)

17/L

2019. nov. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia itt van pár amiket olvastam:)

Üvegszív

Szivatás

Csitt,csitt

Szakítópróba

2019. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Julia Quinn - A Bridgerton család

Történelmi, tipikus olyan könyv, amelyiktől remegsz és nyűszitesz az izgalomtól olvasás közben. 8 kötet, ha jól emlékszem. Jó szorakozást kivánok, ha úgy döntesz,hogy neki kezdesz :))))

2019. nov. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Húú köszönöm szépen a könyveket! Nem gondoltam volna, hogy ennyit fognak, majd írni és olyanokat, amikről még nem is hallottam. A Csitt Csitt-en kívűl még egyikről sem hallottam pedig általában, amelyik könyveket ajánlani szokták ismerem. Ezekkel most biztos elleszek egy darabig:)!!! És, ha már ennyi fajta fantasy könyvet ajánlott az első válaszoló azokkal is megpróbálkozok:) Köszi mindenkinek:))
2019. nov. 12. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!