Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Két dudor nőtt az industrial...

Két dudor nőtt az industrial piercingemnél, mit tegyek? Többi lent +fotó ⬇️

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja szurattam az industrial pc-m és kb 2-3 hete nőtt egy dudor ami kemény és ha megnyomtam , akkor egy nagyon kicsi fehér folyadék jött belőle . A másikat ma vettem észre és olyan mintha ver hólyag lenne. Ha tudjatok mivel kellene kezelnem akkor legyszi osszatok meg velem .Elore is köszönöm a válaszokat . Aki tudja hogy kell fotót linkelni az legyszi írja le és akkor küldöm a képet is ☺️

2019. nov. 10. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Fotót csak úgy tudsz linkelni, ha előbb feltöltöd egy képmegosztó oldalra.


A dudor, amiből fehér folyadék jön: ha víztiszta a váladék, akkor szövet közti folyadék, de ha átlátszatlan, sárgás, akkor gennyes.

Ha az előbbi lenne, akkor szárító kenőcsöt, pl. Neogranormont kennék rá, ha az utóbbi, akkor fertőtlenítőt, mint pl. Betadine kenőcs.

A vérhólyagra pedig vagy Phenylbutazont, vagy arra is Neogranormont.

DE ez csak az én véleményem, javaslatom. Ha akarod megfogadod, ha akarod, akkor nem.

Ha elég nagy, vagy csúnya, akkor pedig egy körzetit, vagy egy sebészeti látogatást kellene megfontolnod.

2019. nov. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen ☺️☺️
2019. nov. 11. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Képfeltöltést nyilvános képfeltöltő oldalon tudsz megtenni, majd annak a képnek a linkjét tudod ide tenni. Pl: kepkuldes.com vagy keptarad.hu vagy facebook, pinterest, stb.

Én krémekkel, kenőcsökkel nem kezelném helyedben. Patikai hidrogén-peroxid oldattal naponta 3x legalább 3 héten át ecsetelgesd, az majd rendbehozza. Alapápoláshoz pedig octenisept folyadék.

Az egyik dudor gennyes lesz, ami gyulladás jele, illetve a másik vadhús vagy keloid lesz, de az első is lehet keloid/vadhús+enyhe fertőzés, vagy fémre való allergia, vagy csak szimplán ferde kicsit és húzza a porcot az ékszer és ilyenkor ez történik.

Mihamarabbi gyógyulást!

2019. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen ezt is ☺️ Már az egyik sokkal szebb szóval az valószínűleg attól lett hogy a testvérem bele rúgott ( a ver hólyag szeruseg )
2019. nov. 13. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!