Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fizetős video Hot vips Models?

Fizetős video Hot vips Models?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elöször is nem kérek lehrrogast stb...

Olyan emberek segítseget kernem akik ezzel foglalkoznak

Szoval Regisztraltam a hot vip models-hez viszont elromlott a webcameram. 😂azt tanacsoltak hogy csinaljak addig fizetős videot

De nen tudom mit csinaljak hogy minnel tobb penzt keressek vele?



2019. nov. 12. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is náluk dolgozom már régóta. Van tapasztalatom bőven. Nem jó irány a fizetős videók. Abból nem lesz sok pénzed. Írj üzit és szívesen segítek. Itt nem hiszem, hogy a leoltáson kívül nagy érdemi segítséget fogsz kapni.
2019. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt a 10-es válaszoló arról dicsekedett, hogy egy skype beszélgetés után vadiúj felszerelést meg fizetéselőleget kapott tőlük.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

Kérdezz rá, hogy ez már nem divat náluk?

Amúgy a fizetős videó az egyik legjobb út ahhoz, hogy a munkásságod kitörölhetetlenül ott ragyogjon az interneten évekig, és érdemi pénzt is csak akkor hoz, ha több száz darab van belőle és partner(ek)kel szexelsz. Fehérneműs táncikálásra meg zuhanyzós ártatlankodásra annyira nem szeretnek költeni.

2019. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

A hot vip models-nek köszönhetően megoldodott a problémám.

Az ügyfélszolgalaton nagyon kedvesek es kozvetlenek voltak, amint leirtam a problemám, azonnal küldtek egy profi webkamerát, ingyen és minden fajta kötelezetseg nélkül. Mert nekik a modelljeik az elsők es mindenben támogatják őket ez biztos!! :)

2019. nov. 29. 14:55
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megoldódott. Gondolom, cserébe azt kérték, rittyentsd ide ezt a csodálatos reklámot...

Abból a pénzből, amit a jutalékodból lehasítanak, egy webkamera ára bizonyára bagatell összeg, úgyhogy ez a minimum, hogy időnként legalább ennyit visszaforgassanak abba, aki eltartja őket.

2019. nov. 30. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!