Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan, vagy láttatok...

Van olyan, vagy láttatok olyat, hogy valaki a papírgyűjtő szelektív kukába dobott volna egy könyvet?

Figyelt kérdés

Hallottatok, vagy láttatok vagy tapasztaltatok olyat,hogy valaki a papírgyűjtő szelektív hulladék gyűjtő szemetesbe,dobta volna a könyvét?


Lehet,hogy a kérdés hülyének hangzik de engem őszintén érdekel!

Amúgy szerintem ez eléggé nem fer dolog a könyvekkel szemben!

Váloszokat előre is köszönöm: Gergely



2019. nov. 12. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Olyat még nem láttam, hogy könyvet a szelektív hulladék közé, viszont sajnos olyat igen, amikor még nem volt ez a szelektív rendszer, ÉS a kommunális szemétbe dobta. Ráadásul ebbe a hatalmas lakótelepi kukába, az aljára, hogy még meg sem tudtam menteni.


Ha valakink nem kell a könyv, inkább ajándékozza el, ha másként nem, akár hagyja ott egy padon,akinek kell, megtalálja.

Plusz: akár antikváriumba leadva, még pénzt is lehetne keresni, de persze, aki erre lusta, annak egyszerűbb a szemétbe dobnia. Sajnos nem mindenkinek érték a könyv.

2019. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Én meglehetősen sok könyvet dobtam már kukába, szelektívbe is. Mi a baj vele?
2019. nov. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2:

Az, hogy a könyvek - az esetek 98%-ában - olyan értéket képviselnek, amik jobb bánásmódot érdemelnének.

Ha pedig nem tartasz rájuk igényt, akkor lehetne vinni a MÉH-be (ha sok), Antikváriumba, ha néhány darab, akár valami padra lehelyezni, DE nem azt a (kényelmes/lusta) hozzáállást/bánásmódot érdemlik, hogy a szemétben végezzék, legyen az szelektív vagy sem.

Csak ennyi. Bár aki minimálisan sem értékeli/tiszteli a könyveket, annak ez az egész értelmetlen.

2019. nov. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Egész életemben a könyveknek éltem és élek. Elkészítésük különféle szakaszai tartoztak, tartoznak a munkámhoz. De nem hinném, hogy fetisizálni kellene a dolgot.
2019. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Valaki a napokban egy nagy csomót dobott ki itt a szelektívbe! :(

2nagy dobozzal szótárak, szakács könyvek, lexikon, mesekönyvek ilyesmik ennyit láttam ki belőle mikor én is vittem oda a papirokat!

2020. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!