Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez már a menstruácio?

Ez már a menstruácio?

Figyelt kérdés

Nekem már vagy másfél éve ilyen fehéres szinü folyásom van.

Mikor reggel felébredtem lett egy barnásfehéres trutyi a bugyimon (xd ezt csak igy tudom leirni) nem nagyon foglalkoztam vele majd mikor legközelebb elmentem wc re láttam egy sötétbarnás pirosas pacát (nem tudom milyen a mensi szine csak mindenki azt mondja hogy ver jon ki majd beloled és a ver az piros szinu és ez nem az:/) betettem egy betétet mert már engem 5.ben kioktattak a menstruácio biologiai részéről szóval betettem a betétet és az át is ázott majd estére betettem még egyet majd másnap reggel mikor megnéztem a bugyimat nem volt rajta semmi... elkaptam volna egy fertőzést? Vagy ilyen először a mensi? Vagy örökké ennyi fog jönni belőlem?

És létszi nézzétek el a helyesirasi hibakat meg a fogalmazást!♡


2019. nov. 13. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. nov. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fel kéne keresned a nőgyógyászod. Meg úgy amúgyis.
2019. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen. Első alkalommal, illetve az első időszakban gyakran rendszertelen és furcsa kicsit a menstruáció (lehet, hogy csak 1-2 nap, de tarthat több mint egy hétig is, valamint nagyon változó lehet, hogy milyen gyakran jön meg), úgyhogy hasznos lehet, ha pl. mindig hordasz magaddal betétet, hogy ne érjenek kellemetlen meglepetések. Idővel aztán rendeződnie kéne, ha ez nem történik meg 1-2 éven belül, akkor általában érdemes orvoshoz menni (nem biztos, hogy baj van akkor sem, de jobb biztosra menni). Egyébként szerintem beszélj anyukáddal vagy valaki olyan (lehetőleg felnőtt) személlyel, aki tud ezzel kapcsolatban segíteni neked. :)
2019. nov. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!