Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék szakállat...

Hogyan tudnék szakállat növeszteni?

Figyelt kérdés
Van erre esetleg speciális készítmény, ami serkenti a szőrszálak növekedését, vagy a gyakori(napi-heti) borotválkozás ?

#növesztés #Szakállx bajúsz
2019. nov. 15. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
úgy, hogy nem borotválkozol egy ideig.
2019. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"A" vitamin.

Vigyázz, mert túl lehet adagolni.

2019. nov. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szakáll gyakori vágása nem fogja megerősíten.


Itt egy videó, ami elmondja mért:

https://www.youtube.com/watch?v=nQ2J7dE3fEU


(A videó leírásában ott vannak az említett tanulmányi eredmények, szóval ha ennek nem hiszel ott tovább olvasgathasz, csak szerintem egy videó jobban elmagyarázza a "mért" részét mint egy gyakori komment. Plusz az ott említett kutatások legitimalizálják az elhangzott dolgokat)



A külfönféle csoda olajokban se bízz.


Lényegében csak várni tudsz, de nyugi ... Nekem 21 évesen is nagyon furcsán nőtt a szakállam. A nyakam tövében nagyon gyorsan, de elől nem akart 1-2 cmnél nagyobbra nőni akármennyi is vártam. Már pedig sokat vártam. (Kb 17 éves korom óta próbáltam növeszteni)


Majd 5 hónappal a 22. szülinapom előtt kezdtem el látni a változást. Most, majdnem 1 évvel később a változások kezdete óta így nézki a szakállam.


[link]


Nem a legjobb genetikájú, de nagyon gyorsan óriási fejlődésen ment keresztűl. Szóval gondolom lehetséges, hogy egy bizonyos korig még neked is javulni fog a helyzet. Ha most még nem is nő rendesen.



Viszont új szőrszállak nem fognak nőni az biztos. Azt csak beültetéssel lehet elérni, ami drága műtét. Maximum a mostani még baba szálaid, amik fehérek fognak besötétülni és megerősödni, ha még csak 17-18 körül vagy.


Ha 25 vagy fölötte vagy már nem hiszem, hogy akármi változni fog, de kitudja...

2019. nov. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!