Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy 1 hónap múlva...

Normális, hogy 1 hónap múlva adja a jogsi oktatóm a következő idpontokat? Azt mondja, nincs ideje

Figyelt kérdés

4x voltam eddig vezetni, heti 2x jártam, de az 5. alkalmat lemondta a város lezárás miatt. Most kezdtem volna belejönni, és a következő időpontjaim, amiket nehezen kierőszakoltam, 1 hónap múlva lesznek. Akkor 4x megyek majd a héten, de engem a kiesett rutin zavar. Azt mondta, nincs szabad helye, már így is 16 órákat ül.


DE akkor minek vállalt el és kezdtünk bele? Ez így jól van?



2019. nov. 15. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress másik oktatót.


Azért vállalt, mert $$$-t jelentesz neki. Van, hogy néha túlvállalja magát az ember.

2019. nov. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress másikat rugalmasabbat leinfotmáltat .
2019. nov. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
En heti 6 orat mentem szunet nelkul.. Uh keress masikat
2019. nov. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Keress másikat.

Suliba ne engedd hogy pénzért válthass csak, önhibán kívül eső dolog, hivatkozz erre. (Van ahol amúgy sem kérnek érte el pénzt, de azért jópár helyen szoktak)

2019. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a fő baj az, hogy ő az iskolaigazgató..
2019. nov. 15. 16:21
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, hogy neked így nem jó, adjon egy másik oktatót.. Ha nem akkor suli csere. Te fizetsz,nehogy neked legyen már kellemetlen.
2019. nov. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!