Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apukám nem képes elfogadni...

Polipál kérdése:

Apukám nem képes elfogadni hogy vegán vagyok. Pedig már 1 éve volt rá, de még mindig mondogatja nekem hogy ő hülyeségnek tartja ezt és hogy így meg fogok halni 30 evésen meg ilyenek. Mit mondjak neki hogy felfogja hogy ezzel nincsen semmi baj?

Figyelt kérdés
2019. nov. 16. 13:49
 1/8 anonim válasza:
73%

"Apa,bocs hogy ilyen fogyatékos vagyok

de nekem így jó"

2019. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy nincs vele baj az egy hazugság, viszont nem fogsz belehalni 30 évesen az biztos.
2019. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%

Mondd neki h jobb mintha homokos lennél vagy rákos. :D


Ne akard elfogadtatni! Nem kell! Nekem is van ilyen kolléganőm. Aranyos lány, imádom de mindig szekáljuk vele. Ő tolerálja ezt meg h mi húst eszünk mi meg csak szeretetből piszkáljuk pedig szerintünk is nagy hülyeség.


Apádnak is igaza van meg neked is. Neki azért mert hülyeség neked meg azért mert a te döntésed és teljes mértékben a te dolgod.

2019. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Apádnak annyiban igaza van, hogy a veganizmus hülyeség.
2019. nov. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
44%

Miért lenne hülyeség? :D

Ezt nem értem. Nem vega vagyok, simán vegetáriánus, de mi is mond hatnánk hogy húst enni hülyeség.

Ez egy egy életmód, nem más. Én azért szeretem, mivel a vega felfogás szerint nem éri meg leölni egy állatot azért, hogy pár percig élvezd az ízét. De nem mondom minden húsevő ismerősömnek hogy milyen hülyeség amit csinálnak.

2019. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Az evolúció évmilliókon keresztül olyan életmódhoz idomította az emberi szervezetet, hogy mindenevő legyen, vagyis egyen húst IS. A szervezetünknek SZÜKSÉGE van állati eredetű tápanyagokra, az emésztőrendszerünk pedig TÖKÉLETESEN ALKALMAS ezek feldolgozására. A mindenevő életmód az, ami illeszkedik az ember biológiájához.
2019. nov. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Azért hülyeség mert szembe megy a természettel. Az ember mindenevő, A húst pedig nem az íze miatt kell megennie, hanem a tápanyag tartalma miatt. Pl L-karnitint a vegetáriánusok be sem visznek, ezért külön szedniük kell.

Csinálja csak! Joga van hozzá. De ettől még nem értelmes dolog.

2019. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

A vegán nem csak húst nem eszik, de semmilyen állati eredetű terméket sem.

Se tojást, se tejet, se ezekből készült terméket - ez elég kiborító tud lenni, nekem is volt barátnőm, elmentünk kirándulni, szendvicset vittem, amiben nem volt hús, de sajt, vaj, sajtkrém igen... az meg elkezdett ott nyavalyogni, hogy ő ezt a sz..rt nem eszi meg! Külön jöttünk el a piknikről, és szerencsére nem találkoztunk többet.

29/F

2019. nov. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!