Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik ez a csomagküldő...

Melyik ez a csomagküldő szolgáltatás?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem semmire, csak 2 dologra:

- csomagautomatákba szállít külföldre is

- van cseh/lengyel oldala a magyar mellett

Valami fantázianeve van, de egyáltalán nem jut eszembe. Egyszer valahogy rátaláltam, de nem mentettem el. Sok szerencsét ebből ráismerni, de azért remélem valaki rájön, mire gondolok. Talán még "hód"-dal kezdődött, vagy legalábbis valami állattal, és utána annak az utolsó mássalhangzója ismétlődött.



2019. nov. 18. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Alza
2019. nov. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem. Azt elfelejteni sem tunám az idegesítő reklámaival :D. Mellesleg az nem is csomagküldő szolgáltatás, hanem webshop. Ez kifejezetten csaomgkülésre van.
2019. nov. 18. 23:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, rájöttem közben, hogy hülyeséget írtam (Alzát, azok csehek, hirtelen ez jutott eszembe, nem olvastam el jól a kérdést)
2019. nov. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Foxpost? :D
2019. dec. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közelít, ez legalább már csomagküldő, és még állat is van :D. De sanjnos nem. Ez valami kifejezetten európai küldésre is szakosodott csomagautomata hálózat volt. Bár lassan kezdem azt hinni, hogy ezt az egész rendszert csak álmodtam, mert elég hihetetlennek tűnik, hogy egy európai csomagautomata szolgáltatás működjön anélkül, hogy pár google kereséssel meg lehessen találni.
2019. dec. 19. 23:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Fürgefutár.hu szállít külföldi automatákba... A honlapjukon van egy hód :)
2020. febr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A fürgefutár valóban többé-kevésbé a leírásnak, viszont közben úgy vélem megtaláltam, amire emlékeztem. Szerintem összemostam két küldő szolgáltatást. Az állatos fele a fürgefutárból maradt meg, abból is a hód a magyar részről, a fantázinévsége pedig az angol oldaláról (allpacka).

Viszont az automatás fele a csomagkuldo.hu oldalból jön, ahol igazából nem is automaták, hanem átvételi pontok vannak mindenfelé Közép-Európában. Végülis ez az, amit kerestem, mert emlékeztem, hogy szállítanak elég alacsony áron is (350 Ft).

2020. márc. 2. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!