Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meglessz amit beleraktam a...

Meglessz amit beleraktam a kosárba?

Figyelt kérdés

A pl. Az Emagon belerakok a rendes árával egy terméket a kosárba, akkor amint elkezdődik a Black Friday akkor ott a kosárba is levonódi az ára?

És ha a kosárba van akkor eltudják vinni azt is ami a kosárba van, hogy az az 1db ami a kosárba van az nem marad meg nekem?



2019. nov. 21. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy működik a dolog, ahogyan képzeled. Ha egy terméket beleteszel a kosárba, azt egy süti rögzíti a saját gépeden.

A webáruházban a félbehagyott kosarak között szerepel. Tehát meg tudják nézni, hogy történt ilyen. De ez nem jelent vásárlási szándékot.

Egy lényegesen kisebb forgalmat bonyolító webáruházban dolgozom, de itt is van minden nap 40-50 félbehagyott kosár is néha.

Vannak olyan internetes boltok, ahol egy idő után kimegy egy automata levél, ha túl sokáig marad így. Ez olyan 2-3 nap szokott lenni. Erre semmiféle előírás nincs. Figyelmesség, hogy emlékezz rá. Ha csak figyelmetlenség, akkor meg tud venni. Igen, csak vannak olyanok, akik ezt zaklatásnak veszik, tukmálásnak. A szakmában is megoszlanak erről a vélemények.

De a lényeg az, hogy a kosárba tett termék semmire nem kötelezi az eladót. Nem teszi félre a terméket.

Ilyen módon nem tudsz trükközni, hogy biztosan meg tud venni olcsón.

Ha ezt megtehetnéd, akkor mindenki más is. A Black Friday nem arra való, hogy olcsón el lehessen adni, amit rendes áron sem lenne gond. Mindenki előre pakolna a kosárba, ha ez megoldás lenne. A végeredmény ugyanaz, azaz a elfogyna az akciós termék, még mielőtt az elkezdődne.

2019. nov. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi.
2019. nov. 21. 10:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak oldalak, ahol nagyobb vásárok előtt (a BF nálunk inkább árverés) a kosarakat az akció előtt törlik, hogy mindenki egyenlő esélyekkel vásárolhasson. Maga a kosár amúgy nem jelent lefoglalást, csak egy könyvjelző a termékekhez.
2019. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben.
2019. nov. 21. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!