Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy egy nálánál gyengébbel szemben bátrabban fitogtatja az erejét az a bizonyos valaki? Pl: osztálytárs, szülő, szülők, vagy tanárok, akik ezt bátrabban ki merik mutatni? Szerintetek miért ilyen gyakoriak ezek a jelenségek?

Figyelt kérdés

Viszont ha a gyengébb ki meri nyilvánítani a véleményét, akaratát, vagy ellent mer mondani, vagy ha egyáltalán meg mer szólalni, akkor a nála erősebb biztosan megtorolja ezt.

Vajon miért ennyire gyávák egyesek, hogy csak a gyengébbekkel mernek arcoskodni?



2019. nov. 24. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden kötekedô ilyen. A nála erôsebbekbe nem fog belekötni mert tudja hogy megverik. Ezért az erôsebbet még tiszteli is, akár még nyalizik is neki. De mivel beteg az agya, valakivel mindenképp kötekednie kell ezért keres gyenge embert és rászáll. Ennyire egyszerü.
2019. nov. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem volt olyan pár osztálytársam, iskolatársam, aki valamiért ha olyanja volt, akkor engem szemelt ki magának.
2019. nov. 24. 15:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Még ez a jelenség a munkahelyeken is ott van. Most dolgozom, és hát azért ott is akad egy két olyan aki ha nem is kötekedő, de szeret beleavatkozni más dolgába vagy az enyémbe de az a valaki ott is engem néz ki magának, hogy szerinte én ezt nem tudom jól megcsinálni. Ez is miért van ott is miért nem annak a másiknak a munkájába szól bele az a valaki? Talán abba már nem mer lehet? Bár az az illető, vagy illetők sem az iskolatársaim, sem pedig az osztálytársaim nem voltak ők is egyidőbem kerültek oda velem.
2019. nov. 24. 15:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, tôled nem félnek ezért veled mernek szórakozni. Akitôl félnek azzal nem mernek.
2019. nov. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem volt egy olyan osztálytársam, aki elég sokszor belém kötött a suliban. Viszont a nála erősebbel már ő sem mert kötekedni, nem hogy még én. Viszont volt többször arra is példa, hogy iskola után vert meg, és erről soha nem beszéltem otthon, mert rettenetesen szégyeltem róla beszélni. Megjegyzem fiú vagyok illetve voltam akkor még, de ma már felnőtt vagyok hozzáteszem azt is, hogy születésemkor fellépett az agyamban egy oxigénhiányos állapot, ami miatt megsérült az agyam egy része és emiatt egy életre meg lettem ezzel bélyegezve autizmussal persze mára ez az állapot egy kicsit alább hagyott, de teljesen nem szünt meg.
2019. nov. 26. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!