Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyűlölöm a családom! Teli...

Gyűlölöm a családom! Teli vagyok haraggal, bosszúval és gyűlölettel, hogy küzdjem le?

Figyelt kérdés
Van egy nővérem van két gyereke a férje börtönben van... egész nap itt vannak nálunk, és folyton azt kell hallgatnom hogy nekem flegmázik hogy miért élem bele magam a zenébe,abba is bele szól milyen zenét hallgatok, biztos olyat kellene amilyet ő szeret... múltkor mondja egy kis taknyos vagyok nem tudom mi a szenvedés (mert biztos neki olyan nagy gondja van) meg állandóan itt vannak nálunk, mióta a férje börtönbe van, egész nap szemetelnek és azt várják hogy majd én megcsinálom azt is, az ágyamat elveszik! Ez màr több a sokknál! Miért nem takarodnak haza?! végig nyávog meg parancsolgat nekem... Nem fél hogy megölöm?! Más ezt kibírná a helyemben?! Nincsenek rá szavak hogy miket művelnek! Csak annyit tudok rájuk mondani hogy birka patkányok mind!!!! Nagyon elegem van mindenből és mindenkiből. Azon gondolkozom hogy megölöm őket vagy magammal végzek. Mit gondoltok?!
2019. nov. 25. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért engeded be őket?
2019. nov. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jól sejtem, otthon laksz a szüleiddel?

Mondd meg a nővérednek, hogy fejezze be az ekézésedet, és fogja be a pofáját. Menj be a szobádba, zárd be az ajtót.

Szólj a szüleidnek, hogy állítsa le őket.

Ne ölj meg senkit, egy marha miatt ne a saját életedet, jövődet tedd tönkre.

2019. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez elég feszült helyzet. Ne öld meg egyiket sem! Max verd pofán, csak ne a gyerek előtt!

Beszélj vele. Négyszemközt és küldd el a pic$ába! De ne kiabálva hanem fenyegetően és higgadtan! Mondd meg neki hogy te ezt látod ezt érzed és vegyen vissza. A férje egy börtöntöltelék és nem biztos hogy neki kéne az észt osztania! Igazgassa csak a saját életét mert van mit! Ha meg mégegyszer szemetel akkor lenyeleted vele!


Gondolom lány vagy te is. Távolodj el a dologtól. Nézd a dolgot kívülről és lépj fel határozottan de ne hagyd hogy az indulat eluralkodjon magadon!


Lehet h nem tudod elkerülni hogy megtépd, vagy hogy előkerüljön a kés de előre gondold végig a következményeket hogy mi lenne annak a vége! Gondold végig és képzeld el a végállapotot és rájössz h akarod-e v sem illetve h melyiket akarod. A szüleid mit szólnak ehhez?

2019. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!