Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljon az osztály egy...

Mit csináljon az osztály egy stréber lánnyal?

Figyelt kérdés
Az osztályunkban van egy lány stréber mert a négyest kapott angolból az volt neki az első négyese angolból és ideges volt meg nyalizik a tanároknak folyamatosan beköp mindenkit ha nincs kész a házia stb. És dolgozatoknál stresszel Még idegesítő meg nem csak ötös jó neki más jegy szóba sem jöhet neki meg van egy baràtja az se barátja igazából szóval hogy lehetne letörni a szarvát?

2019. nov. 27. 16:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Mennyi gonosz komment :(
2019. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Holnap suliba nem tom mi lessz:D ez a folyamatos piszkálása nem túl jó ötlet én azt kérdeztem hogy érjük el hogy ne legyen stréber.
2019. nov. 27. 20:00
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy nem fogod fel a dolog súlyát! Tudod te, hogy hány gyerek lesz öngyilkos az iskolai bullying miatt? Elhiszem, hogy nagyon irritáló ez az osztálytárs, de biztos, hogy otthonról iszonyú nyomás van rajta. És most kiakarjátok készíteni! Azt hogy dolgoznád fel, ha egy nap arra mennél be, hogy fekete zászló van az iskolára kitéve, mert ti a végső összeomlásba kergettétek?


Beköp, hogy nincs kész a házi? Adok egy tippet: legyen kész a házi!

2019. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
13 válaszoló még mindig azt kérdezem hogy érjük ell azt hogy ne legyen stréber és nem is piszkáljuk SOHA nem piszkáltuk emiat ő piszkál minket és senki sem piszkálja én sem én azt akarom elérni hogy ne legyen stréber de nem bántással hanem szépen.😉
2019. nov. 27. 20:35
 15/20 A kérdező kommentje:
És nem nekem általában kész a házim nem ez a legnagyobb baj hanem az minkét is kikészít mi őt nem készítjük ki soha de soha nem is készítettük ki igen tudom hány gyerek lessz öngyilkos az iskola bullying miat de mi nem piszkáljuk próbálunk neki segíteni de nem engedi.
2019. nov. 27. 20:43
 16/20 A kérdező kommentje:
Ja és csak tanulásnál ilyen másnál normális de szeretnénk hogy ne legyen stréber.
2019. nov. 27. 21:04
 17/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem lenne egyszerubb b*szki magara hagyni szerencsetlent?
2019. nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha o ilyen akkor ilyen. Ha valtozni szeretne akkor valtozni fog, nekek meg semmi kozotok es jogotok hozza, hogy "megvaltoztassatok"
2019. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
90%

Beszélgess vele, ismerd meg, barátkozz vele és mondd el neki hogy ti hogy látjátok őt! Ha megértéssel közeledsz és megérted hogy ő mit miért tesz akkor megtalálhatjátok a közös hangot amely mindkettőtök épülésére tud majd szolgálni!


Ezt tenné egy értelmes ember.


De az iskolások többsége fogalmatlan hülye aki a kiközösítésben szekálódásban mocskolódásban és cseszegetésben látja a megoldást az ilyesmire...

35F

2019. nov. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
80%
Mocskos jellemed van. Képes vagy összefogni sok emberrel egyetlen valaki ellen, miközben semmivel sem vagy különb nála! Azt kívánom neked, hogy te is fussál bele egy szimpátia elven működő kiközösítésbe! Ez kell ahhoz, hogy megértsd, mennyire nem jársz helyes úton, - mert a magadfajta csak az "erő nyelvén" ért.
2019. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!