Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a Telekomtól számáthordozás...

Ha a Telekomtól számáthordozással átvittem a számom a Telenorhoz és pár hónapja már itt előfizetéses vagyok, akkor EZT az előfizetést átvihetem egy másik telenoros számra?

Figyelt kérdés
Mivel nem tetszik, hogy a régi telekomos számom miatt úgy kezdődik a telefonszámom jelenleg, hogy 0630... És magyarázkodnom kell mindenkinek, hogy amúgy 20-as vagyok és a térerőm is telenoros... Tudom előbb kellett volna erre gondolnom... De arra lennék kíváncsi, hogy meg kell várnom, míg letelik az egy éves előfizetéses hűségidős szerződés, vagy már hamarabb is áttérhetek másik számra szolgáltatón belül plusz költségek nélkül? Mert pl. mikor a Telekomtól akartam a számáthordozást (ott is előfizetéses voltam), akkor az egy év kötelező hűségidőn belüli szám megszüntetése plusz költsébe került. Előre is köszönöm a választ!:)

#előfizetés #szolgáltató #számáthordozás
2019. nov. 30. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
'Magyarazkodni'? Kinek? Minek? Nem teljesen mindegy a teged hivok szamara, hogy melyik szolgaltatonal vagy? Netan az a percenkenti kb. 10 forint kulonbseg szamit?
2019. nov. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
:D:D:D
2019. nov. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A telefonszám csere nem módosítja a hűségidődet. Van lehetőséged tehát hűségidőn belül telefonszámot cserélni, de ez pénzbe kerül és egyébként szerintem is tök feleslegesen vered magad költségbe mások miatt. Kinek mi köze hozzá, hogy Neked milyen térerőd van? Pont az a számhordozás előnye, hogy egy telefonszámot megtartva folyamatosan mozoghatsz az 5 mobilszolgáltató között. Azt Te döntsd el, hogy kinél kötsz szerződést és ne pedig azok, akik Téged hívnak. Nem válthatsz telefonszámot mindig... Viszont lehetőséged és jogod is van hozzá.
2019. dec. 3. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!