Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondja meg valaki miért...

Elmúlás kérdése:

Mondja meg valaki miért érdemes élni?!

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Az életért magáért.


Magadért, a szüleidért, a gyerekeidért. Mindenkiért akiért teszel valami jót. A napfényért, a mosolyokért és a fájdalmakért. Hidd el, ki van ez találva rendesen.


Ha nagyon nem találsz valamit, amiért élned kelljen, akkor kérj segítséget hozzáértő emberektől.


Én is voltam már gödörben , tudom hogy alulról nem látszik a megoldás sajnos. De mindig van, csak a gödör aljából nem látjuk.

2010. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a nevetésért, a barátokért, a bulizásért, a szeretetért, a tanulásért, a hibákért, hogy okosabb légy, a fájdalomért, hogy megerősödj, hogy életet adj egy kis embernek, hogy lásd felnőni, hogy új ismeretségeket szerezz, a szüleidért, a kisállatokért, a napsütésért, tengerpartért, a filmekért, a zenéért, az utazásért, az evésért, az alvásért, a sportolásért ( hidd el, ez is tud örömöt okozni), örökké tartó érzelmi kapcsolatok létrejöveteléért, a ruhákért, a változatosságért, az egyediségért, a tudatért, hogy valaki kedvel, a viccekért, a hatalmas esésekért, amiken később nevetsz, egyben óvatosabb is leszel, az ösztönző dolgokért, a céljaidért, az álmokért, a bálványokért, a családoddal/barátaiddal való programokért, és hidd el, a szomorúságért is. mert az élet egy hullámvasút, egyszer fent, egyszer lent.


(biztosan sok mindenért még, de nem váratod el, hogy felsoroljak mindent)

2010. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, egyet és talán a legfontosabbat kihagytam: az EMLÉKEKÉRT
2010. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is az élet értelmét kutatom már egy ideje

19 vagyok már elég sok mindent megéltem, de tudom, hogy még rengeteg dolgon kell túl lennem, csak nehéz, most én is egy hullám, völgyben vagyok és nem a tetején az a baj...

2010. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!