Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az manapság hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az manapság hogy a tizenévesek között egyre több fiu akar komoly kapcsolatot a lányok viszont csak laza kapcsolatokat akarnak? Régen ez forditva volt nem? Mi változott?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
A világ? :)
2008. okt. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
nálunk fordítva..2éves kapcsolat és a barátom akar mindig kilépni h neki már hiányzik a szabadság...:(
2008. okt. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmnek sincs, köztünk nekem sincs, komoly kapcsolatom, de nagyon szeretnénk, azonban inkább ezt a férfiakon veszem észre, hogy csak egy kis ismerkedésre vágynak. Sajnos semmi több.
2008. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Akkor valoszinű hogy az én ismerettségi körömbe van eza helyzet,köztük nekem is... Én szeretnék már egy komoly stabil kapcsolatot,mert eddigi kapcsolataim sose sikerültek komolyra. azt mondja 5hónap után hogy az utobbi időben ugy érzi h. nem szeret és már szakit is azonnal...hol a kitartás?
2008. okt. 1. 21:36
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
nem kiartás kérdése...én mondtam h 2éve együtt vagyunk és a barátom közölte ma h neki már kell a szabadság,nem alar kapcsolatban élni...na erre mondjatok vmit...
2008. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha 5 hónap után valaki elbizonytalanodik, az azért van mert nem szerelmes...Akkor meg minek erőltetni? Ha majdnem fél év alatt nem alakult ki a szerelem, ott baj van és nem is fog.
2008. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Kialakult a szerelem, csak aztán elmult...még elég friss a szakitás, lehet rájön hogy még szeret....

Ha a pasid a szabadságot akar 2 év után, nem lehet hogy már nem szeret? vagy nem akaszkodtál rá nagyon?

2008. okt. 1. 21:43
 8/23 anonim ***** válasza:
75%
nem tudom..azt mondja szeret,csak neki hiányzik az h ismerkedjen erre-arra,dumálgasson sokmkivel...na meg első komoly kapcsink,elsők voltunk egymásnak...gondolom nem akar egyvkivel lenni egész életében,főleg nem szexuálisan...
2008. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Hát akkor probáld választás elé állítani, vagy téged választ és csak veled lesz, vagy pedig legyen mással élje ki magát, de akkor felejtsen el örökre téged. Lehet rájön hogy nem érdemes téged elveszitenie, és átgondolja ezt az egészet... jobb ötletem nincs
2008. okt. 1. 21:52
 10/23 anonim ***** válasza:
75%
hát ma szakítottunk,mert megláttam h ismerkedett egy ismeretlen lánnyal neten..és utána beszéltünk telón és mondta h szerinte semmi értelme amúgy se,mert tapasztalatlanok vagyunk,meg neki hiányzik a szabadság,már nem tud kapcsolatban élni...
2008. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!