Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állásinterjú lemondása baleset...

Állásinterjú lemondása baleset miatt?

Figyelt kérdés

2019. dec. 6. 17:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek, ha lemondtam egy állásinterjút kéztörés miatt, (válaszoltak is a lemondó levélre) lesz még esélyem újra jelentkezni az adott céghez ugyanabba a pozícióba, vagy másféle pozícióba több hónap múlva, ha rendbe jövök ?
2019. dec. 6. 17:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha magához a munkához nem kell a kéz, és mozoghatsz vele, akkor ne mond le!
2019. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jó kezek, lábak nélkül esélytelen dolgozni
2019. dec. 6. 17:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Víz, gáz, fűtésszerelő állás
2019. dec. 6. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egyszer lemondtad, többet nem fognak hívni. Menj el törött kézzel, nincs abban semmi gond, legfeljebb megegyeztek hogy mondjuk csak egy hónap múlva kezdesz. De ne mondd le az interjút.
2019. dec. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lemondtam az interjút. Orvostól igazolást kértem, az igazolást leszkenneltem és elküldtem a lemondó levélben. 4 hónapig nem lehet vele dolgozni, maradandó károsodás lehet a vége.
2019. dec. 6. 19:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem is várom el, ha lemondok egy állásinterjút, hogy engem keressenek hónapok múlva. Csak mint lehetőségen gondolkodtam, hogyha 4 hónap múlva újra jelentkeznék az adott céghez valamilyen állásra, lenne e esélyem újra interjúzni. Mondom, kórházi szakorvosi igazolással mondtam le az interjút.
2019. dec. 6. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!