Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek a felelősségtől...

Miért félek a felelősségtől és a nehézségektől?

Figyelt kérdés
Félek a szakdolgozattól. Már rég el kellett volna kezdenem, de még semmi ötletem sincs. Félek, hogy nem lesz meg a diplomám és hajléktalan leszek. Félek az állásinterjúktól, az idegen emberek előtti megnyilvánulástól. Már rég dolgozhatnék gyakornokként, de nem merek jelentkezni sehova (bár a nyelvtudásom is nulla). Félek a vezetéstől. Félek, hogy összetöröm más autóját és a szüleim belerokkannak a megemelkedett bónuszba illetve abba, hogy meg kell javíttatni a kocsit. A személyi sérülés okozásáról már nem is ejtek szót. Szinte semmit sem vezetek pedig évek óta van már jogsim, de már tanulóként is halálfélelmem volt, amikor egy élő embert kellett kikerülni. Mi van ha elütöm? Mehetek a rács mögé, ahol kicsipkéznék a valagamat. Alapból sovány/gyenge alkatú vagyok, szóval attól is félek ha esetleg belém kötnek (hál istennek ilyen még nem volt). Az egész életem félelem és bizonytalanság. Keresőképtelen, gyenge, kiszolgáltatott ember vagyok. Van itt köztetek olyan aki esetleg kicsit magára ismert?

2018. márc. 30. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én.Bàr nekem nincs mit vezetnem,úgyhogy legalàbb emiatt nem kell félnem.

42/n :D

2018. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen voltam. Mindig leírtam a félelmeimet egy időben amik miatt rettegtem. Utólag mindig elolvastam és nevettem. Egy idő után így megtanultam, hogy nem kell ennyire parázni semmitől. Talán neked is használhat ez a fajta "terápia"...
2018. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2: Fogadok, hogy ez csak egy bullshit a részedről és valójában az segített rajtad, hogy időközben lett egy diplomád és/vagy lett egy jól fizető, stabil munkahelyed, ami miatt tudtál venni egy biztonságos autót (amivel öröm és atombiztonságos a vezetés) és csak éled gondtalanul a mindennapjaidat, mert az egzisztencia stabil alapokon áll.
2018. márc. 30. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!