Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék híresebb lenni?

Szeretnék híresebb lenni?

Figyelt kérdés
Azzal fordulók hozzátok hogy szeretnék kitörni az átlag,monoton életből. Szeretnék hiresebb lenni, 17 éves vagyok és rájöttem nekem nem nagyon való a tanulás, utálom szó szerint. Szeretnék valami újba belevágni. A suliban elég ismert még a városban is az vagyok. Szóval érzékem van hozza. Csak hasznosítani szeretném. Testalkatom elég sportos, gondolkoztam sportolok valamit. De tőletek varok tanácsokat

2019. dec. 9. 18:36
 1/2 2*Sü ***** válasza:

> Szeretnék híresebb lenni?


Miért? Valóban híres akarsz lenni, vagy egyszerűen csak elégedett, vagy boldog? Mert gyanítom hogy ez utóbbiról van szó, viszont a híres emberek gyakran nem jobban elégedettek, vagy boldogok, mint egy átlagember, sőt…


> Azzal fordulók hozzátok hogy szeretnék kitörni az átlag,monoton életből.


Ahhoz nem kell híresnek lenni. Az élet egy része monoton tud lenni. De azt is fel lehet dobni. De ha a szabadidődet megtöltöd tartalommal, akkor máris nem érzed a munkát, tanulást sem monotonnak. De túrázni, sétálni, futni, színházba járni, olvasni, megtanulni főzni, barkácsolni, szőni, gitározni, sakkozni lehet úgy is, hogy senki nem ismer jobban, mint most, mégis kellően színesség, gazdaggá tudják tenni az életet.


> A suliban elég ismert még a városban is az vagyok.


Remek, csak ugye fogalmunk sincs, hogy miért is vagy ismertebb – egyáltalán ismertebb vagy-e –, mint az átlag, egyáltalán a nagyobb ismertséged pozitív, vagy negatív.


> Szóval érzékem van hozza.


Mihez is pontosan?


> gondolkoztam sportolok valamit.


A sport tipikusan az a dolog, amin nem gondolkodni kell, hanem elkezdeni csinálni, majd folytatni.

2019. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hírnevet valamilyen kimagasló teljesítménnyel szoktak elérni


Nekem úgy tűnik, te ettől nagyon távol állsz, csak sóvárogsz a hírnévvel járó figyelem után, de nem teszel érte semmit.


Cáfolj meg, kérlek, ha tévedek

2019. dec. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!